Bere váš partner vztah vážně a je připraven na další krok? Zjistěte to podle těchto 5 bodů

28. července 2018
Pixabay.com
Pixabay.com

Stále váháte, zda brát váš vztah vážně, nebo se jedná jen o krátký románek? Netušíte, zda vás váš milý/á bere jako přechodnou záležitost, nebo s vámi počítá do budoucna? Našli jsme pro vás 5 bodů, díky kterým budete mít hned jasno, jak na tom jste!

1. Rodina

Své rodině a kamarádům nikdo nepředstavuje krátké románky. To, že vás vaše drahá polovička představila svým blízkým, je prvním důležitým krokem. Nečekejte ale, že vám hned po téhle události nasadí zásnubní prsten. Rozhodně máte slibně našlápnuto.

2. Dovolená

Strávit společně nějaký čas vyžaduje velké úsilí ze strany vás obou. Musíte společně plánovat a učinit také pár kompromisů. Pokud jste již svolili k tomu strávit spolu čas v neznámém prostředí a ve zdraví to přežijete, čeká vás jistě společná budoucnost. Je jen na vás, jak dlouhá bude.

3. Říká vám: Miluji tě

Vyjádřit své city partnerovi není pro každého samozřejmostí. Ne každý se dokáže svému partnerovi otevřít. Ale pokud už tuto kouzelnou formuli z úst vypustil a nebojí se vám ji říkat, máte skoro vyhráno.

4. Jste pro něj/ni prioritou

Nají si v dnešní uspěchané době čas není vůbec jednoduché. Takže pokud si váš partner i přes všechnu práci dokáže najít chvilku na vás a dá vám jasně najevo, že jste důležitější, važte si toho.

5. Stěhujete se k sobě

Jakmile se spolu rozhodnete bydlet, je váš vztah vážný. Skutečnost, že svoje naprosté soukromí se rozhodneme sdílet s tím druhým je jasným ukazatelem toho, že s dotyčným nerandíme jen pro zábavu.