Radek (32): Z přítelkyně se vyklubala nymfomanka. Prý bychom se měli milovat tak často jako kdysi Angelina Jolie

zklamaný, zaražený, vážný
Zdroj: Freepik

Jsou mezi námi a vypadají nenápadně. Nemusí to být právě modelky, posedlost sexem není na první pohled zřejmá. Ani během prvních schůzek se holka neodkope. Teprve později muž zjistí, koho si uvázal na krk a – pustil do postele. Tak jako Radek.

Šárka Schmidtová
Šárka Schmidtová 31. 05. 2024 19:00

Asi si říkáte, na co si stěžuji. Kdo by doma nechtěl mít ženu, která miluje sex! Je mi líto, ale musím oponovat – milovat sex je něco jiného než být jím posedlý. Mluvit o sexu od rána do večera. Vyžadovat ho několikrát denně, hledat neustále nová místa i podněty, jak ho zrealizovat. Nezajímat se o nic jiného. Tady už přestává legrace a bohužel končí i touha po intimním spojení.

Připadám si jako sexuální mašina

Moje žena je polykačka orgasmů. Jeden? O tom ani nestojí za to mluvit. Dva? Slabota. Tři? Proč ne. Nejlépe ale osm. Někdy naráz, jindy v rozmezí několika hodin. Nejlépe během jediného dne. My už nežijeme, ale jenom TO děláme…

Promilováváme se životem, by znělo líp, ale o milování z lásky a touhy se už nedá mluvit. Nic nemá větší váhu než dobrý sex. Nebo slušný. Když všechno selže, pak aspoň takový, který má začátek a konec. Ovšem ne pro mě. Pro ni. Udělá se, nejlépe vícekrát – neb si někde přečetla, že teprve mnohonásobné orgasmy mají cenu – a odstrčí mě od sebe, abych jí ještě pár hodin, jak říká, vydržel.

Jakmile si dovolím něco namítat, začne na mě štěkat: "Angelina Jolie a Brad Pitt to dělali i pětkrát denně!“ Jo, to je možné, ale podívejme se, jak jejich vztah skončil…

Za svoji přítelkyni se začínám stydět

Když jsme se poznali, bylo báječné mít konečně milenku, která se chce milovat kdekoli a kdykoli. Kamarádům jsem říkával: „Sice je trochu baculatější, ale její obrovskou výhodou je, že má vždycky chuť!“ A oni se pak s despektem dívali na ty svoje vychrtliny, které sice trávily nekonečné hodiny v posilovně a na masážích, ale sex byl pro ně pouhou hříčkou, která je sice bavila – ale také ne vždycky. Zato ta moje, ta se předváděla! Dokonce i před nimi mluvila beze studu o svých orgasmech a o tom, jaké to bylo před pouhou hodinou, než jsme se odebrali na večeři s přáteli.

Netrvalo dlouho a začal jsem se za ni stydět a pomalu, ale jistě ve mně uzrávala myšlenka na rozchod. Tohle přece nejde snášet! A tak jsem náš vztah utnul. Uběhlo jen pár hodin. Počkala si na mě za rohem domu, kde jsem bydlel, a vrhla se na mě téměř na veřejnosti. Naštěstí byla tma. A tak se stalo, že mě zase odzbrojila svými nenasytnými ústy. Klidně v průchodu u popelnic.

Podle psychiatra je moje holka nemocná

Posedlost té osoby, se kterou sdílím lože, se totiž stává patologickou až obsesivní. To mi prozradil můj známý psychiatr. Prý by se to mělo léčit. Když jsem se o tom zmínil před ní, dozvěděl jsem se, že jestli mám s naším sexuálním životem nějaké problémy, pak jsem rozhodně divný já, ne ona. Anebo mám nějakou jinou, se kterou se vysílím a o ni pak už nemám zájem? „Jiný by oblízl všech deset, kdyby měl sex od rána do večera, jenom ty ne,“ ječela na mě a třískla s dveřmi. Pak jsem ji uslyšel plakat… ale tentokrát to se mnou nehnulo. Sebral jsem se a – jak se říká – odešel středem.

Kam? Dalo by se říct, že jako hloupý Honza do světa. Hloupý jsem podle té mé šílené nymfomanky dost a že nejsem Honza, vůbec nevadí. Vydal jsem se do světa hledat nějaký recept, jak nenasytnou milenku zvládnout. Anebo jak od ní dokázat odejít.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články