Radim (44): Po třech extrémech jsem konečně padl na obyčejnou ženu. Naše první milování mě ale vyvedlo z omylu

Příběhy nešťastné lásky: Po třech extrémech jsem konečně padl na obyčejnou ženu. Naše první milování mě ale vyvedlo z omylu
Zdroj: Pexels

Radima odjakživa přitahovaly mimořádné ženy. Ať už to byla výrazně starší učitelka dějepisu, nebo náruživá krasobruslařka. Nakonec zakotvil u Kláry, která se zdála docela obyčejná. Ovšem jen do momentu, než došlo na první společnou noc.

Michaela Karásková
Michaela Karásková 28. 11. 2023 07:00

Odjakživa mě přitahovaly komplikované ženy. Když zrovna nešlo o výrazně starší dámy, býval „zádrhel“ jinde. Jedna z mých partnerek byla například enormní intelektuálka, která matematicky dokázala vyčíslit i naši lásku, jiná zase vášnivá sportovkyně, která kvůli tréninku zapomněla na předem smluvené rande. Nakonec jsem poznal Kláru, která se na první pohled zdála průměrná, ale nebyla...

Klára je umělecká fotografka a v oboru má úspěch. Dokáže být pracovitá, ale současně neztrácí onu jiskru ženskosti. Když jsem ji poznal, říkal jsem si, jak krásné by bylo mít za partnerku právě ji. Stalo se. Jenže, z docela průměrné mladé dámy se brzy stala mimořádná osobnost. Klára je totiž bisexuálka a její názory mě nejednou zaskočí.

Případ první, matematička s Aspergerem

Kamarádi o mně říkají, že jsem magnet na nestandardní ženy. Možná mají pravdu. Mou první láskou byla totiž o třicet let starší učitelka dějepisu na základce. Takže zatímco spolužáci okukovali spolužačky, já měl oči jen pro ni. Vztah to byl platonický, ale pocit z prvního zamilování zapomenout nelze.

Svou první vážnou známost jsem našel až o několik let později. Byla jí Linda, studentka matematické školy, která mě přitahovala svým rozumem. Jenže když jsem zjistil, že má Aspergerův syndrom, tedy geneticky trochu jiný typ mozku, znejistěl jsem. Bál jsem se, aby nebyla chytřejší než já. Přišel rozchod.

Případ druhý: Zapálena krasobruslařka

Pak jsem poznal krasobruslařku Věru. Drobnou dívku s výhledem slušné kariéry. Zakoukal jsem se do ní natolik, až mě napadlo začít s bruslením rovněž. Samozřejmě že jen tak, abych vedle ní na ledě omylem neupadl. Kluci z vysoké se mi smáli, že ze mě bude ještě krasobruslař, ovšem můj sportovní antitalent vše zazdil.

Věra navíc nechtěla, abych se do jejího světa jakkoliv pletl, což se leckdy odrazilo i na našem soukromí. Vždyť tréninku dala přednost dokonce i před naším prvním rande, na které zapomněla.

Případ třetí: Fotografka Klára

Po studiích na vysoké jsem býval nějakou dobu single. Až před dvěma lety mi do života vstoupila Klára. Poznali jsme se na jedné vernisáži a padli si do oka. Když mi drobná elegantní brunetka vysvětlila, že se živí jako umělecká fotografka, přišlo mi to zajímavé.

Hned jsem ji pozval na sklenku a poté přímo jásal, když se rozvyprávěla, jak jí nikdy nešla matematika, proto se dala uměleckým směrem, a že doslova nesnáší sport. Ulevilo se mi. Klára byla v mých očích rázem dokonalá, a navíc i mladší než já. Vypadalo to, že prokletí abnormálními ženami skončilo.

Během sexu mi začala svěřovat ženské problémy

Dlouho jsme se jen kamarádili. Klára byla rozumná, a tak jsem se jako první s pozváním domů osmělil já. Jenže už tehdy přišlo překvapení. Na rozdíl od jiných žen se mnou začala v ten nejintimnější moment vést čilou debatu. O tom, jaké milování vlastně ženy mají rády, co všechno je potřeba, aby muži věděli, aj.

Celý překvapený jsem poslouchal, protože takhle se mnou žádná jiná nikdy nemluvila, zvlášť ne v posteli. Zato Klára byla k nezastavení. Nakonec mi ještě vysvětlila, jak ženské tělo funguje. Co se děje v pubertě, co je perioda a perimenopauza. Upřímně, byl jsem tak poučený, že už se mi do „akce“ ani nechtělo.

Byt měla plný ženských aktů

Dozvědět se nějakou novinku nebylo špatné, jenže já si připadal nesvůj. Mé už tak nabourané sebevědomí nakonec dostalo finální „úder“. To, když mě Klára pozvala k sobě domů. Bydlela v poměrně luxusním domě a všude na zdech visely obrazy… Tedy spíše vkusné ženské akty.

Zprvu jsem se rád koukl, jenže pak jsem nevydržel a začal s otázkami. Klára se smála a nakonec mi přiznala sladké tajemství. Je bisexuální, vlastně spíše na holky, ale po celý život toužila vyzkoušet vztah s mužem. To už jsem „odpadl“ definitivně. Přesto jsme se nerozešli a jako „lepší“ kamarádi fungujeme dál. Jen netuším, jak dlouho může něco podobného fungovat. Co když se zamiluje do jiné ženy a mě nechá?

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články