Fit a krásnáTestováníSoutěže

Nádherná dcera Sylvestera Stallonea: Sistine udává trendy a touží kráčet ve stopách legendární Kate Moss

Nádherná dcera Sylvestera Stallonea: Sistine udává trendy a touží kráčet ve stopách legendární Kate Moss
Zdroj: Shutterstock
+ 3 fotky+ 4 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Jestli se herci Sylvesteru Stalloneovi (75) něco opravdu povedlo, pak je to série filmů o Rockym, pevné svalstvo, jímž se chlubil ve svých nejlepších letech, a druhorozená dcera Sistine. Třiadvacetiletá kráska má slibně rozjetou modelingovou kariéru i vytříbený styl, který se může pro mnoho žen stát inspirací.

Tereza Švandová 12. října 2021

Sistine Rose přišla na svět jako druhá ze tří dcer akčního hrdiny Sylvestera Stallonea a bývalé topmodelky Jennifer Flavin (53). Zatímco po tátovi zdědila plné rty, po mámě nevšední krásu.

4 nejžhavější účesy babího léta 2021: Na výsluní se vracejí čelenky, copánky i styl Pretty Woman
Mohlo by Vás zajímat:

4 nejžhavější účesy babího léta 2021: Na výsluní se vracejí čelenky, copánky i styl Pretty Woman

První přehlídka pro Chanel

Už odmala bylo jasné, že tato dívka rozhodně neskončí jako pokladní v supermarketu. Coby osmnáctiletá podepsala smlouvu s modelingovou agenturou IMG Models a už v prosinci 2016 předváděla v Paříži oblečení značky Chanel. „Splnil se mi sen! Stále nemohu uvěřit tomu, že mojí první přehlídkou bude právě ta pro Chanel,“ rozplývala se brunetka na Instagramu.

Zkouší štěstí i na filmovém plátně

Krom toho má pilná studentka mediální komunikace ještě další cíl. Ráda by kráčela ve stopách své hrdinky Kate Moss (47). Našlápnuto k tomu má slušně. Krom Chanelu předváděla pro Dolce & Gabbana a objevila se také na titulní stránce Elle Russia či v magazínu Glamour.

K tátově potěše jí není cizí ani svět filmu. Ve dvaceti debutovala rolí Nicole v hororu 47 metrů: Mimo klec a letos se v kinech objevil její další film Midnight in the Switchgrass. S mámou Jennifer a sestrami Sophií (25) a Scarlet (19) navíc velmi často doprovázejí Sylvestera na filmové premiéry.

Špagetová ramínka i kůže

Co se týče stylu, je na Sistine na první pohled znát, že se narodila v Kalifornii. Zbožňuje topy se špagetovými ramínky, proklatě sexy džínové šortky, roztrhané džíny, kožené křiváky, barevné šaty a motorkářské boty. Její look plážové holky pak dotahují k dokonalosti zlaté lokny a bronzově opálená pleť.

Pokud zrovna nevyráží ve zmíněných outfitech na festival Coachella nebo zápas svého oblíbeného basketbalového týmu LA Lakers, dává ve společnosti přednost dlouhým šatům s odhalenými rameny a zády. Ať tak či tak, styl Sistine Stallone je šik!

Zdroje informací:
Vogue.fr
Stylebistro.com
Wikipedia.org

IMDb.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články