Jaké brýle milují slavné české krásky? Inspirujte se Petrou Svobodou, Simonou Kijonkovou a dalšími

Jaké brýle milují slavné české krásky? Inspirujte se Petrou Svobodou, Simonou Kijonkovou a dalšími
Zdroj: Se souhlasem Martiny Pipkové Loudové, Alensa.cz a Agáty Hanychové/Koláž Lifee.cz
Půvabná Bára Mottlová vyrazila do Benátek ve výrazných kulatých slunečních brýlích značky Fendi.Mladá influencerka Týnuš Třešničková je pro mnoho dívek i žen módní ikonou, a tak není divu, že ať si na sebe vezme cokoliv, vždy jí to sluší. Stejně tak je to s jejími slunečními brýlemi značky Celine. Moderátorka Petra Svoboda a její velké hranaté sluneční brýle Prada se zlatým zdobením. Mladistvý vzhled by dvojnásobné mamince Sandře Pospíšilové mohlo závidět i mnoho mladších žen. Ať si totiž Sandra obleče cokoliv, vždy vypadá skvěle. Stejně tak je tomu i v případě těchto slunečních brýlí značky Tom Ford. + 4 fotky+ 5 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Extravagantní, hranaté, kulaté či barevné. Všechny tyto sluneční brýle budou letošní léto trendy. Na jaké modely vsází české celebrity a jakou značku slunečních brýlí nosí nejraději?

Dana Klementová
Dana Klementová 1. července 2022

Jestliže máte, stejně jako české celebrity, v oblibě nápadné sluneční brýle, které jen tak někdo nepřehlédne, letošní léto vám přeje. Obzvlášť in jsou totiž výrazné hranaté tvary a masivní obruby.

10 celebrit s brýlemi: Královnou je Jana Plodková, Gabriela Partyšová se za ně styděla
Mohlo by Vás zajímat:

10 celebrit s brýlemi: Královnou je Jana Plodková, Gabriela Partyšová se za ně styděla

Letošku dominují hranaté tvary a cat eye

Co se týče konkrétních trendů v oblasti slunečních brýlí, fantazii se letos v létě meze nekladou. Kromě hranatých a cat eye tvarů, které byly hitem již předešlé sezóny, se letos vracejí oválné a bezrámečkové brýle. Jde-li o materiály, jsou opět v kurzu tenké kovové rámečky i masivní plastové obruby

Trendy barevná skla

Největším hitem léta 2022 jsou především barevná skla, která v kombinaci s odrážejícími se slunečními paprsky vypadají naprosto senzačně. A i když může být pro mnoho žen tento trend až příliš výstřední, rozhodně se nebojte dát těmto brýlím alespoň šanci. Vypadají totiž skvěle a rozhodně nejsou určené jen pro mladé dívky. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

Sluneční brýle českých celebrit

A kde jinde hledat inspiraci na trendy sluneční brýle než u českých celebrit? Ty se pro letošní rok rozhodly vsadit na výraznější modely, které jim skutečně lichotí.

Zatímco herečka Bára Mottlová (35) dává přednost velkým kulatým slunečním brýlím, influencerka a youtuberka Týnuš Třešničková (26) si oblíbila oválné plastové sluneční brýle, zamilovaná Eva Perkausová (28) se na svět nejraději dívá přes sluneční brýle ve tvaru srdíček a Sandra Pospíšilová (36) nedá dopustit na výrazné černé plastové brýle s kovovou hrazdou.

Petra Svoboda (39) či Agáta Hanychová (37) si zase pro letošní léto vybraly velké hranaté sluneční brýle, Dana Morávková (50) kulaté a módní návrhářka Martina Pipková Loudová volí zásadně pilotky. Emma Smetana (34) či úspěšná podnikatelka Simona Kijonková (45) pak mají nejraději světlejší sluneční brýle, ideálně s barevnějšími skly.

Sluneční brýle pro dobrou věc

Simona Kijonková se také rozhodla využít sluneční brýle na dobrou věc. Spojila se s online prodejcem Alensa.cz a prostřednictvím svého nadačního fondu vydraží v rámci prezentace nové kolekce značek MYTH a Impressio několikery obroučky na Aukro.cz. Akce, jež potrvá do 20. července 2022, má za cíl pomoci Elišce, která se každý den musí potýkat s těžkou slabozrakostí, silnou světloplachostí a nystagmem.

Škola líčení: Jak nanášet make-up a korektor? Vizážistka Diana vás provede líčením krok za krokem

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články