Tento týden v Ulici: Karlu s Márou čeká romantické rande, Evžen se drsně porve s Luďkem

Nový týden v Ulici: Karla s Márou si zavzpomínají na dobu, kdy byli do sebe až po uši zamilovaní
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Karla s Márou jsou sice už delší dobu od sebe, ale možná to není úplný konec.Stačí vzpomínka na jedno dávné rande...Jak to nyní vlastně je mezi Karlou a Márou?Na Evžena je toho v poslední době moc.+ 8 fotek+ 9 fotek

Nekonečný seriál Ulice si pro diváky připravil několik atraktivních událostí. Tou první bude drsná rvačka Evžena s Luďkem, která bude mít i nepříjemné pokračování. Náladu si pak můžete zlepšit vývojem vztahu mezi Karlou a Márou. I když jsou dávno od sebe, společné vzpomínky jim přinesou hezký večer...

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta20. 11. 2023 09:30

Před přízraky z minulosti není úniku. To si uvědomí i Evžen, kterému se stále vrací do života Hana. Dokonce se zdá, že nyní vráží čím dál větší klín mezi něj a Blanku. Dnes už to zajde tak daleko, že se Evžen prostě neovládne. Nervy mu povolí takovým způsobem, že z toho bude nejen hrozba recidivy, ale také drsná potyčka a následně i bouračka. Proč se Evžen porve s Luďkem? A jaké budou následky této ošklivé situace? Na to se můžete podívat v seriálu Ulice, který vysílá Nova každý všední den od 18:30.

Úterý v seriálu Ulice

Soňa náhodou objeví na sociální síti fotku Magdy a Matěje. Začne to řešit tak důrazně, až z toho udělá kauzu, jež by mohla uškodit jak Magdě, tak i Matějovi. Je právě tohle její záměr, nebo se jen snaží ochránit školu před nepříjemnými důsledky nevinného žertu?

Středa v seriálu Ulice

Vanda se snaží Luďka všemožně přesvědčit, že se změnila a měl by ji konečně vzít na milost. Nepochybuje totiž o tom, že k sobě prostě patří. To, co ostatní považují za konec jejich manželství, má ona sama jen za menší krizi. Za Luďkem pořád chodí pod nejrůznějšími záminkami. A jak se zdá, její urputnost začíná přinášet ovoce. Co je pro Vandu velkým povzbuzením, že se vše začíná obracet k lepšímu?

Čtvrtek v seriálu Ulice

První velké lásky dětí prožívají také rodiče. Pokud se ovšem o nich dozví. Někdy se ale mohou jen dohadovat, co se vlastně s jejich potomky děje. A přesně to nyní nastává u Klímových. Iva ani Vítek nejsou slepí, všímají si Michalova podezřelého chování. Ten se je sice snaží svést na falešnou stopu, jenže jsou situace, které ani on neuhraje. Jak se k tomu postaví Vítek a Iva? Co se pro ně stane vtipnou noční můrou?

Pátek v seriálu Ulice

Karla a Mára jsou od sebe už dlouho. Zdálo se, že mezi nimi již nic není, že je spojují jen jejich synové. Teď se ukáže, že stejně silným poutem pro ně může být i něco jiného. Vzpomínky na krásné chvíle, které spolu zažili v dobách, kdy byli do sebe až po uši zamilovaní. Stačí, aby se ocitli na místě, jež jim připomene jedno nezapomenutelné rande v lese. Co s nimi udělá kouzlo okamžiku? A jak to spolu nyní vlastně mají?

Zdroj informací:
TV Nova: seriál Ulice

Nenáviděná Pavlínka z MasterChefa: Odkryla svou pravou tvář i plány utéct do Norska

Nenáviděná Pavlínka z MasterChefa: Odkryla svou pravou tvář i plány utéct do Norska

Související články

Další články