Tento týden v Ulici: Uragán vášně pohltí Martinu a Jirku, Mára opět začne chodit na terapie

Nový týden v Ulici: Martina a Jirka zažijí chvilky plné vášně
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Jirka a Martina kolem sebe krouží už delší dobu.Tento týden se to ale konečně změní...Jirkovi a Martině pomůže jedna velká dámská jízda. Pak totiž padnou veškeré zábrany.Mára má plnou hlavu Karly a neumí si s tím sám poradit. Proto si po delší době domluví setkání s terapeutem Reindlem.+ 6 fotek+ 7 fotek

Nekonečný seriál Ulice bude tento týden připomínat hollywoodské komedie. Divoká dámská jízda konečně sblíží Martinu s Jirkou, Miloš a Eva vymyslí vtipnou pomstu závistivé Mileně Pumrové. A Mára, který má plnou hlavu Karly, se v duchu tradic amerických filmů obrátí na svého terapeuta...

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta 27. 11. 2023 09:19

Závist dokáže pokazit radost z nejednoho úspěchu. Eva má co slavit a Miloš je na ni náležitě pyšný. Jenže závistivá Pumrová hne Milošovi svými poznámkami na Evinu adresu natolik žlučí, že se rozhodne nenechat to jen tak. Svérázní Knoblochovi vypilují svou vtipnou pomstu do nejmenších detailů, ovšem výsledek nakonec předčí veškerá očekávání. Co Miloš a Eva provedou Pumrové? Na to se můžete podívat v seriálu Ulice, který Nova vysílá každý všední den od 18:30.

Úterý v seriálu Ulice

Vyznání lásky někdy může být problém, pokud člověk neví, jak to ten druhý má, a navíc je i dost ostýchavý. Pak nezbývá nic jiného, než aby se do toho vložili přátelé a zamilovanou dvojici k prvnímu kroku doslova dokopali. V případě Martiny a Jirky bude bohatě stačit jedna velká dámská jízda, kdy padnou veškeré zábrany. Následky tohoto mejdanu na sebe nenechají dlouho čekat. Příběh jako z romantické komedie prožijí tento týden nejen Jirka a Martina, ale spolu s nimi i jejich blízcí. Dočkají se konečně všichni happy endu?

Středa v seriálu Ulice

Mára má už několik dní hlavu plnou Karly, ale pořád si s tím neví rady. Najednou zase netuší, na čem je. Přitom indicie byly ještě nedávno docela jasné. A tak si Mára po dlouhé době dohodne setkání s terapeutem Reindlem. Ten mu dá zdánlivě snadný úkol, jenže jeho splnění není pro Máru ani trochu jednoduché. Co hodně ovlivní vztah Karly a Máry? A čím terapeut nasadí Márovi pořádného brouka do hlavy?

Čtvrtek v seriálu Ulice

Gábinin táta má spoustu chyb, jedno se mu ale musí nechat – jako dědeček je nepřekonatelný. Šimon to ví už dávno, dnes to zjistí i jeho nevlastní bratr Tomáš. Mastný se díky klukům vrátí do svých dětských let. Přesně trefí, co s nimi podniknout, aby je to bavilo a všichni tři si užili společné odpoledne. Tom bude díky tomu zářit štěstím, ovšem jeho táta Hynek už tak nadšený nebude... Proč? A jaký vztah nyní mají Hynek a Mastný?

Pátek v seriálu Ulice

Mít moc je občas dvojsečné, zejména když si ji člověk nepřiměřeně užívá. Z pozice moci nyní bude jednat Soňa, jíž jde v první řadě o dobrou pověst školy. Proto se rozhodne pro exemplární potrestání hříšníků za prohřešek, nad kterým by jiní mávli rukou. Ovšem Soňa má velkou oporu v zákoně, jenž mluví jasně. Otázkou je, jak na tento její nečekaný krok zareagují ostatní, kterých se to také hodně týká. Koho, proč a jak Soňa potrestá? A co to rozpoutá?

Zdroj informací:
TV Nova: seriál Ulice

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články