Vaše tajné ženské zbraně podle horoskopu: Čím jste opravdu pro muže zajímavá

Vaše tajné ženské zbraně podle horoskopu: Čím jste opravdu pro muže zajímavá
Zdroj: Pixabay/koláž Lifee.cz
BERAN (21. 3. - 20. 4.): Beranky jsou plné života a optimismu, čímž si dokáží získat srdce nejednoho muže!BÝK (21. 4. - 21. 5.): Býčice patří mezi upravené ženy, které dobře vědí, co jim sluší!BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.): Blíženkyně jsou mladistvé a půvabné. Často sázejí na svou velkou výřečnost!RAK (22. 6. - 22. 7.): Račice oplývají jemnou krásou a ušlechtilostí. Bývají tradičně považovány za nejlepší partnerky ze všech znamení!+ 8 fotek+ 9 fotek

Každá žena má své tajné zbraně a přednosti, ze kterých se pánům podlamují kolena. Podívejte se na náš speciální horoskop pro dámy všech znamení zvěrokruhu!

Jana Jánská
Jana Jánská 10. 02. 2023 06:00
Aktualizováno 03. 04. 2024 13:16

Beran (21.3. – 20.4)

Tajné zbraně: Ženy narozené ve znamení Berana jsou plné energie a vyzařují životní optimismus. Jejich vitalita je pro muže přitažlivá. Protože jsou tyto ženy sportovně založené, mívají dobrou postavu, kterou se často chlubí i v pozdějším věku. V jejich obličeji jsou výrazným prvkem jiskřivé oči. Další vaše přednosti najdete v galerii!

Býk (21.4. – 21.5)

Tajné zbraně: Býčice patří mezi ženy, které o svůj vzhled pečují. Mohou mít sklony k tloustnutí, proto se snaží jíst vyváženě a udržovat se v kondici. Muži na nich oceňují upravený a přesto přirozený vzhled. Býčice mají vkus, proto si potrpí na hezké oblečení, které lichotí jejich postavě i typu. Další vaše přednosti najdete v galerii!

Blíženci (22.5. – 21.6.)

Tajné zbraně: Blíženkyně působí po celý život mladistvým a svěžím dojmem. Bývají štíhlé a oblékají se moderně, nebojí se ani extravagantních outfitů. Jsou velmi komunikativní, proto dokáží s partnerem mluvit o čemkoli. Lidi si dokáží získat svou bezprostředností a všeobecným přehledem. Další vaše přednosti najdete v galerii!

Dny Marianne 2024

Jarní Dny Marianne 2024 začínají v pátek 12. dubna a budou probíhat až do pondělí 15. dubna. Bude možné využít slevy až 60 % do více než 2400 obchodů i e-shopů po celé České republice i Slovenské republice.

Kupony na Dny Marianne 2024

Slevové kupóny jsou součástí dubnových vydáních časopisů Marianne, který už je na stáncích a dále Marianne Bydlení a Marianne Venkov a styl, které jdou do prodeje 20. března. Dále je najdete v mobilní aplikaci či v internetovém prohlížeči.


Rak (22.6 – 22.7.)

Tajné zbraně: Račice jsou jemné a pečovatelské typy, proto bývají považovány za nejlepší partnerky ze všech znamení zvěrokruhu! Račice je žena, se kterou dokáže muž prožít celý život, aniž by mu cokoli chybělo. Preferují spíše klasický a střídmější styl oblékání doplněný o romantický prvek. Další vaše přednosti najdete v galerii!

Lev (22.8. – 23.8.)

Tajné zbraně: Lvice jsou tím nejvíce sexy znamením! Bývají zdravě sebevědomé, proto je ve společnosti jen tak nepřehlédnete. Jde o úspěšné ženy, které dokážou být muži rovnocennou partnerkou. Lvice provokují tím, že se dokáží během okamžiku proměnit z dravé šelmy v mazlivé koťátko a zase naopak. Další vaše přednosti najdete v galerii!

Panna (23.8. – 22.9)

Tajné zbraně: Panny jsou velmi čistotné a dbají na to, aby byly krásné uvnitř i navenek. Jejich outfit i make-up je střízlivý a vkusný, proto působí velice přirozeně a nenuceně. Muži na Pannách oceňují také jejich praktičnost, díky které se "Panenka" postará o rodinu a domácnost jako žádná jiná. Další vaše přednosti najdete v galerii!

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Tajné zbraně: Hvězdnou patronkou Vah je sama planeta krásy a lásky Venuše, která své chráněnkyně štědře obdarovává půvabem. Váhy proto bývají fyzicky hezké a velmi ženské. Umí být velice koketní a hravé, čímž dovádějí svoje milence k šílenství. Láska bývá smyslem jejich života! Další vaše přednosti najdete v galerii!

Štír (23. 10. – 22. 11.)

Tajné zbraně: Štírky oplývají tajemným kouzlem, které dráždí mužskou fantazii! Říká se o nich, že jsou velice vášnivé a patří mezi nejlepší milenky z celého zvěrokruhu. Jejich oči jsou hluboké, pronikavé a zrcadlí jejich tajná přání. Pokud Štírka miluje, její láska dokáže hory přenášet. Další vaše přednosti najdete v galerii!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tajné zbraně: Střelkyně patří mezi sebevědomé ženy, které milují pohyb a společnost. Pro muže jsou atraktivní otevřeným přístupem k životu i zábavě. Je těžké je polapit, což bývá pro jejich nápadníky výzva. Když se Střelkyně doopravdy zamiluje, bývá to láska na celý život! Další vaše přednosti najdete v galerii!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tajné zbraně: Kozorožky patří mezi upravené ženy, které vědí, co jim sluší. Nikdy nejsou laciné a příliš vyzývavé. Muži na nich oceňují jejich stabilitu, díky které najdou životní oporu. Kozorožky navíc patří mezi věrná znamení, pro které je láska a rodina na prvním místě. Další vaše přednosti najdete v galerii!

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Tajné zbraně: Vodnářky jsou zajímavé, originální a tak trochu provokatérky, což dokáže nejednoho muže přivést do varu! Říká se o nich, že jsou ze všech znamení nejinteligentnější, proto si vždy mají s partnerem o čem povídat. Jejich neotřelé nápady dokážou nadchnout snad úplně každého! Další vaše přednosti najdete v galerii!

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Tajné zbraně: Ryby jsou velice ženské a rafinované! Jejich půvab je jemný a nenucený, kdy snad žádná Rybka není vulgární. Dokážou být velice oddané a svého partnera milují až za hrob. Muži si Rybičky vybírají na vážné vztahy, neboť Ryba dokáže vycítit úmysly svého protějšku jako žádná jiná žena! Další vaše přednosti najdete v galerii!

Tip redakce: Chcete být ještě přitažlivější? Výborným tipem jsou jarní Dny Marianne 2024, které se konají od pátku 12. dubna do pondělí 15. dubna. Můžete si během nich nakoupit s báječnými slevami celou řadu kosmetických vychytávek nebo zkrášlovacích výrobků například od Datartu. Jak na to? Přečtěte si náš článek, jak si stáhnout speciální aplikaci plnou slev.

Další horoskopy ➔

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články