Fantasy Sebevražedný oddíl: Jared Leto se s rolí extrémně sžil, kolegům poslal krysu nebo mrtvé prase

Sebevražedný oddíl je americký akční film z roku 2016 režiséra a scenáristy Davida Ayera, natočený na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics o stejnojmenném antihrdinském týmu padouchů, kteří jsou najati na tajnou misi, aby zachránili svět.
Zdroj: TV Nova
Sebevražedný oddíl je americký akční film z roku 2016 režiséra a scenáristy Davida Ayera, natočený na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics o stejnojmenném antihrdinském týmu padouchů, kteří jsou najati na tajnou misi, aby zachránili svět.Sebevražedný oddíl je americký akční film z roku 2016 režiséra a scenáristy Davida Ayera, natočený na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics o stejnojmenném antihrdinském týmu padouchů, kteří jsou najati na tajnou misi, aby zachránili svět.Sebevražedný oddíl je americký akční film z roku 2016 režiséra a scenáristy Davida Ayera, natočený na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics o stejnojmenném antihrdinském týmu padouchů, kteří jsou najati na tajnou misi, aby zachránili svět.Sebevražedný oddíl je americký akční film z roku 2016 režiséra a scenáristy Davida Ayera, natočený na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics o stejnojmenném antihrdinském týmu padouchů, kteří jsou najati na tajnou misi, aby zachránili svět.+ 5 fotek+ 6 fotek

Sebevražedný oddíl je americký akční film z roku 2016 režiséra a scenáristy Davida Ayera, natočený na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics o stejnojmenném antihrdinském týmu padouchů, kteří jsou najati na tajnou misi, aby zachránili svět.

Petra Járková
Petra Járková 12. prosince 2019

Je to dobrý pocit, být ten zlý… Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu.

Oscaroví herci

Jared Leto je již třetím oscarovým hercem, který ztvárnil Jokera. Před ním to byl Jack Nicholson a Heath Ledger.

Nemilé dárky

Jared Leto se tak moc ponořil do hraní Jokera, že jeho charakter ztvárňoval i mimo natáčení. Například svým hereckým kolegům poslal dárky: Margot Robbie krysu, Willu Smithovi nábojnice a všem mrtvé prase.

Temná inspirace

Jared Leto se při ztvárnění Jokera nechal inspirovat komiksem „Batman: Arkham – Pochmurný dům v pochmurném světě“, který ho vylíčil jako transcendentní, znepokojující a svůdnou osobnost. Dále prý měly na charakter vliv mexické kartely, šamani a gospelová hudba.

Heath Ledger byl velmi talentovaný
Mohlo by Vás zajímat:

Film Temný rytíř: Role Jokera stála Heatha Ledgera v 28 letech život

Superpadouch

První film podle superhrdinského komiksu, ve kterém jsou hlavními postavami superpadouši.

Pobyt ve vězení

Jared Leto se s rolí extrémně sžil. Sledoval záběry násilných kriminálních činů (vraždy nebo přepadení). Studoval agresivní chování a sadistické výlevy lidí. Nechal se také na několik nocí zavřít do vězení.

Zadržený dech

Při natáčení filmu se Margot Robbie naučila zadržet dech pod vodou na pět minut.

NA SNÍMKY Z FILMU SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

REDAKČNÍ TIP: NA FILM SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL SE PODÍVEJTE DNES VEČER OD 20 HODIN NA NOVA CINEMA.

Škola líčení: Jak si správně upravit obočí? Vizážistka Diana vám ukáže, jak ho vytvarovat během pár minut

Další články