Dojemné vzkazy ke Dni matek: Lutovská děkuje za život, Hanychová skládá poklonu, Žilková posílá vzkaz do nebe

Dojemné vzkazy ke Dni matek: Lutovská děkuje za život, Hanychová skládá poklonu, Žilková posílá vzkaz do nebe
Zdroj: Herminapress, Renata Bušková/koláž Lifee
Modelka Agáta Hanychová je trojnásobnou maminkou. Na snímku s dcerou Miou.Svoji maminku Veroniku Žilkovou prý Agáta obdivuje proto, že dokázala vychovat šest dětí.Veronika Žilková říká, že nebýt její maminky, která v těhotenství riskovala život, nemusela být na světě.Veronika Žilková s maminkou, která odešla na onen svět koncem roku 2022. + 9 fotek+ 10 fotek

Den matek po roce opět zaklepal na dveře a magazín Lifee.cz se zeptal osmi českých celebrit, co by své mamince k svátku popřály. Herečka Veronika Žilková prozradila, jak její mamka kvůli ní v těhotenství riskovala život. Modelka Agáta Hanychová na ní zase obdivuje, že dokázala vychovat šest dětí. Herečka Nela Boudová má s maminkou komplikovaný vztah a letos jej hodlá urovnat na dovolené v Norsku.

Veronika Nováková
Veronika Nováková14. 05. 2023 08:00

Maminku má každý jen jednu a 14. květen je oslavou toho, jakou péči a lásku nám věnovaly a stále věnují. Co pro ně maminky znamenají, to Lifee.cz prozradily Veronika Žilková, Agáta Hanychová, Sandra Pospíšilová, Monika Bagárová, Iveta Lutovská, Eliška Bučková Nela Boudová nebo Dominika Myslivcová. Za co jsou maminkám vděčné, co na nich obdivují a co by jim ke Dni matek vzkázaly?

Veronika Žilková (61), herečka

Za co jsem mamince vděčná: Za to, že jsem se narodila. Když mě maminka čekala, tak jí dali na výběr, že buď přežije ona, nebo já. Maminka to riskla, přežily jsme obě a díky tomu vznikla spousta dalších dětí.

Co jsem na ní nejvíce obdivovala: Ona byla prostě krásná. A to, že denně cvičila.

Co bych mamince vzkázala: Mamince bych do nebe vzkázala, ať nás kouká hlídat, protože smrtí maminkovství nekončí.

Agáta Hanychová (38), modelka

Za co jsem mamince vděčná: Asi za to, že mě porodila.

Co na ní nejvíce obdivuji: To, že já mám tři děti a přijde mi, že nezvládám vůbec nic. Ona nás měla šest. Vůbec nechápu, jak to všechno dala. Že jsme živí, máme ruce, nohy a tak.

Co bych mamince vzkázala: Aby měla všechny děti tak úžasné, jako jsem já.

Sandra Pospíšilová (37), moderátorka

Za co jsem mamince vděčná: Mamince jsem vděčná za to, jak dlouho o nás pečovala. Dlouho nechodila do práce, aby se mohla mně a sestře věnovat. Myslím, že nás dobře vychovala k tomu, abychom jednou uměly dobře vychovat naše děti. Naučila nás vařit, pečovat o domácnost a také o sebe sama. I díky ní si dnes věnuji nějaký čas a neodbývám se.

Co na ní nejvíce obdivuji: Na mamince nejvíce obdivuji, že je žena. Umí se hezky upravit a být pro tátu ozdobou. Je milá, přátelská a myslím, že ji má okolí rádo.

Co bych mamince vzkázala: Aby se měla pořád krásně, byla zdravá a co nejvíc si užívala vnoučátka.

Monika Bagárová (28), zpěvačka

Za co jsem mamince vděčná: Za to, jak mě vychovala. Za to, že mě naučila být správným a dobrým člověkem. Za to, jak mi pomáhá.

Co na ní nejvíce obdivuji: Obdivuji na ní to, jak je hodná. Má dobré srdce.

Co bych mamince vzkázala: Ať je šťastná, ať jí my, děti, neděláme starosti, a hlavně ať je zdravá.

Iveta Lutovská (40), modelka

Za co jsem mamince vděčná: Za život.

Co na ní nejvíce obdivuji: Asi její trpělivost a jak všechno s nadhledem zvládá.

Co bych mamince vzkázala: Že ji máme všichni rádi.

Eliška Bučková (33), modelka

Za co jsem mamince vděčná: Jsme hodně podobné povahy, takže mě často učí trochu krotit temperament. Naučila mě milovat sebe i ostatní. Nás je pět dětí a maminka je pro mě největší vzor.

Co na ní nejvíce obdivuji: Že nikdy nemyslí na sebe. Ona potřebuje ostatní. Nás, děti a svoji rodinu upřednostňuje před svými potřebami. To je neskutečná ženská! Co ona vydrží! A je tak laskavá, že takového člověka jsem ještě nepotkala.

Co bych mamince vzkázala: Že ji miluji nejvíc na světě a jsem strašně pyšná, že je to moje maminka. Beru to jako obrovský dar.

Nela Boudová (55), herečka

Za co jsem mamince vděčná: Možná mě až moc naučila být samostatná, což v určitém věku už nebylo funkční. Ale zase na druhé straně, možná mě to dovedlo tam, kde jsem a já jsem ve svém životě moc spokojená.

Co na ní nejvíce obdivuji: Že je i ve svém věku stále aktivní a že má nadhled. Moc se těším, protože v létě spolu jedeme po mnoha letech na dovolenou. A protože máme komplikovaný vztah, tak doufám, že si to tam všechno hezky v klidu vyříkáme a bude to hezké. Jedeme do Norska na loď.

Co bych mamince vzkázala: Že ji mám moc ráda.

Dominika Myslivcová (28), influencerka

Za co jsem mamince vděčná: Jsem jí nejvíc vděčná za to, jak mě vychovala, protože si myslím, že se jí to povedlo.

Co na ní nejvíce obdivuji: To, že všechny překážky a špatné situace zvládla perfektně. Že nám vždycky byla oporou a je tady vždycky pro nás.

Co bych mamince vzkázala: Že jí přeji všechno nejlepší ke Dni matek. Hodně zdraví, protože to je nejdůležitější, a ať je pořád tak úžasná.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články