Reklama

5 skandinávských tajemství, jak zvětšit svůj domov, aniž byste museli zbourat jedinou zeď

27. Prosince 2016
Redakce Lifee.cz
Skandinávský design je čistý, nenáročný, funkční a v neposlední řadě nadčasový.
Zdroj Home-designing.com
Rozloha bytu či domu je pro Skandinávce jen orientační veličina. Protože mají interiérové designérství v krvi, dokážou svému domovu přidat pár metrů čtverečních navíc, aniž by museli zbourat jedinou zeď.
Reklama

Pokud jste si v poslední době prohlíželi server Pinterest, nejspíš jste si všimli velkého množství fotek minimalisticky zařízených a perfektně zorganizovaných prostor. Většina z nich představuje přímo učebnicové příklady použití skandinávského bytového designu, který je znám svou jednoduchostí, funkčnosti a používáním neutrálních barev.

Přestože vzhled je samozřejmě velmi důležitý, řada lidí tento styl zvolí především z toho důvodu, že chtějí svou domácnost opticky zvětšit. Právě to totiž skandinávský design dokáže velmi dobře.

Navíc – na to, abyste jeho přínosů mohli využívat, rozhodně nemusíte začínat úplně od nuly. Úplně stačí provést pár drobných vylepšení, která ovšem na celkovou podobu vašeho interiéru budou mít dramatický dopad. Jakých? To se dozvíte z následující komentované galerie

Zdroj: The Huffington Post

Diskuze

Reklama