Reklama

Plátno není třeba. Tito borci kreslí do prostoru a už v sobotu se utkají o titul v Praze!

20. Dubna 2017
Redakce Lifee.cz
Díky technologii Tilt Brush mohou malíři pracovat z třetím rozměrem.
Zdroj Youtube.com
V nekonečném virtuálním prostoru je jedinou hranicí lidská představivost! Bubenská 1 se v sobotu 22. dubna zaplní umělci i odborníky na technologie. Poprvé v České republice se špička domácích malířů a kreslířů utká o titul mistra ve virtuálním battlu VR CLASH.
Reklama

Battle propojí klasické umělecké vyjádření kreslířů s virtuální realitou pomocí technologie Tilt Brush. Umělec už není omezen malířskou plochou, obyčejným tahem štětce ani statičností barev. Veškerý prostor kolem něj se stává prostorem pro tvorbu.

Ve třech kolech si to mezi sebou rozdá 8 umělců vybraných kurátory The Chemistry Gallery. Jejich výkony posoudí jak diváci, tak speciální odborná porota.

JAD Dance Company představí 360° taneční vystoupení přichystané speciálně pro tento večer.
Media:list

Na akci si také budete moci vyzkoušet augmentovanou realitu od společnosti Virtoox. Všechna vytvořená díla najdete v galerii. Spodní patro (prostor Elektra) se zase promění v technologické hřiště s interaktivními instalacemi od společnosti XLAB.

Speciálně pro tento dubnový večer si JAD Dance Company připravila 360°dance performance. A soundtrack v podobě tří oblíbených DJs: Lumiere, Fatty M a IM Cyber.

Zdroj: Tisková zpráva

Diskuze

Reklama