Reklama

Plavky jsou out, přichází vláda izolačky!

5. Ledna 2017
Redakce Lifee.cz
Klientky lázní Erika Bronze Spa si nechávají bikiny tvořit přímo na těle – pomocí lepicí pásky.
Zdroj Pilar Olivares/Thisisinsider.com
Zima patří k nejoblíbenějším ročním obdobím, kdy Evropané cestují za hranice, aby se zahřáli a nachytali bronz v dalekých exotických zemích. Patříte-li k nim a toužíte-li po dokonalém opálení, nezapomeňte si do kufru přibalit maskovací pásku – a plavky klidně nechte doma.
Reklama

Podle Eriky Romero Martins (34) je to ta nejefektivnější cesta k dokonalému opálení. Tato Brazilka si v Riu de Janeiru otevřela lázně pro ženy Erika Bronze Spa, kde si mohou odpočinout – a získat svůdný bronz téměř na sto procentech těla.

To díky maskovací pásce, která plně zastoupí plavky. Martins ji používá k vytvarování titěrných bikin přímo na tělech klientek. Odvážná služba? Jak pro koho. Zákaznice tohoto relaxačního nechávají v touze po precizních liniích stud přede dveřmi.

Martins používá lepicí pásku opravdu jen tam, kde je to třeba – k zakrytí bradavek a ohanbí. Díky tomu umožní opálení na maximální ploše těla.

Její klientky jezdí mezi 7 a 8 ranní, zaplatí poplatek 20 dolarů (v přepočtu asi 500 korun) za 3 hodiny a přistoupí k polepovací proceduře. Některé používají urychlovač tvorby melaninu, aby vytouženého opálení dosáhly rychleji.

Až tedy budete balit zavazadlo na letošní dovolenou, nezapomeňte na aktuální trendy: plavkám odzvonilo, přichází vláda izolačky!

Zdroj: INSIDER

Diskuze

Reklama