Agáta (34): Kolegyně mě přemluvila, abych otestovala věrnost jejího manžela. Bohužel vše dopadlo jinak, než si představovala

mladá žena, usměvavá
Zdroj: Pexels

Agáta se trochu urazila, když ji kolegyně požádala, aby si zahrála na svůdnici. Nakonec do toho ale šla, jenže zjistila, že manžel kolegyně je veliký sympaťák.

Michaela Hájková
Michaela Hájková23. 09. 2023 10:00

Darina (45) v práci neustále tvrdí, že jí manžel zahýbá. Jen nikdy nenašla důkazy. A tak dostala nápad – proč bych ho nemohla zkusit sbalit třeba já a pak podat hlášení? Nejdřív se mi to moc nelíbilo a pak jsem se do toho pořádně zamotala.

Kolegyně byla s manželem neustále nešťastná

Co si pamatuji, kolegyně byla čas od času „na prášky“ z toho, že ji manžel podvádí. Nejvíc ji ale trápilo, že nemá žádné pořádné důkazy. Dělala, co mohla, ale na nic mu vyloženě nepřišla. Byl chytrý a zametal stopy. Šestý smysl a změny chování jsou ale někdy silnější.

Když jsem jednou vyprávěla, jak jsem kdysi sbalila svého bývalého přítele, Darinu to hodně zaujalo. Pak přišla s nápadem, že bych se mohla pokusit sbalit toho jejího nevěrníka. „Jedině tak budu jistě vědět, že je to děvkař, a konečně ho opustím,“ prohlásila.

„No dovol,“ ohradila jsem se. Něco po mně chce, ale zároveň ze mě dělá děvku. Ihned se mi omluvila a pak už mi navrhla svůj plán, který měla promyšlený do detailů. Na jejího muže jsem měla narazit v posilovně, kam chodil podle svých slov každou středu večer.

Manžel kolegyně se mi líbil už na fotce

Na fotkách to byl stárnoucí fešák, kterým bych nepohrdla. Naživo byl snad ještě hezčí. Nechala jsem si od něj poradit s nějakými posilovacími stroji a pak zkoušela různé další lsti. Nic nevycházelo, o telefon si neřekl. V garáži jsem pak na něj ještě zamávala, ale nezdálo se , že by se dal tak snadno sbalit.

Aspoň tu Darinu jsem tím potěšila, sama jsem ale byla svým „výkonem“ zklamaná. O týden později se mi ozvali z posilovny, že jsem si u nich zapomněla nějaký balíček. Už mi začala svítat naděje. Robert mi nechal na recepci bonboniéru se vzkazem, že cvičit ani nepotřebuji. Nechybělo telefonní číslo.

Chtěla jsem kolegyni hned nahlásit, že měla o svém muži pravdu. Zároveň jsem byla ale zvědavá, co si Robert pro mě vymyslí. A tak jsem ještě chvíli čekala. Pozval mě na milou večeři daleko za městem s výhledem na řeku. Vyprávěl mi mimo jiné o tom, že si s manželkou moc nerozumí. Prostě klasika.

Kolegyně vypadala po dlouhé době v dobré náladě

Po víkendu jsme měla v plánu Darině všechno říct, ale předběhla mě. Zasypala nás svou dobrou náladou, moc se jí prý ulevilo. Děkovala mi, že jsem byla ochotná to na jejího muže zkusit a zároveň se mi omlouvala, že to od ní nebylo pěkné.

Uvědomila si, že je možná paranoidní. Vypadala tak spokojeně jako nikdy. Neřekla jsem ani slovo. Robert se se mnou chce znovu vidět a problém je v tom, že na něj nemůžu přestat myslet. Jestli si s ním něco opravdu začnu, dostanu se do pěkné šlamastyky a možná budu muset odejít z práce. Nemohla bych se kolegyni podívat do očí.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články