Co o vás prozradí tvar nehtů: Jeden naznačuje extrémně spolehlivého člověka

Co o vás prozradí tvar nehtů: Jeden naznačuje extrémně spolehlivého člověka
Zdroj: Freepik
Krátké nehty jsou typické pro rodinné typy a spolehlivé osoby.Hranaté nehty nosí osoby, které mají velké ambice a dokážou dobře prosazovat svůj názor, i když je odlišný od ostatních.Čtvercové oválné nehty nosí ženy, které příliš neexperimentují. Jsou ale elegantní.Oválné nehty nosí pečlivé osobnosti, které jsou rády středem pozornosti.+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Můžeme se zabývat tím, co o nás říká barva očí nebo barva laku na nehty. Cosi o nás ale vypovídá i samotný tvar nehtů a jejich délka. O co přesně se jedná?

Lucie Cermanová
Lucie Cermanová 9. dubna 2021

Na vzhledu nehtů se podepisuje nejen móda, ale také zvyky jejich nositele a jeho charakter. Někdo dává přednost kratším, praktičtějším nehtům, zatímco jiný raději volí krásu.

Oči prozradí o našem charakteru mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Právem jsou považovány za okno do naší duše.
Mohlo by Vás zajímat:

Co prozradí barva očí o vaší povaze a jaká barva je nejvzácnější?

Hranaté nehty

Čtvercové hranaté nehty nosí osoby, které mají velké ambice a dokážou dobře prosazovat svůj názor, i když je odlišný od ostatních. Hranaté nehty si tvarují ženy se silnou osobností, odvahou a vůdčími schopnostmi. Nehty jim dodají jiskru. Kromě toho na těchto lidech bývá oceňována příjemná osobnost. Krátké nehty mívají rodinné typy a spolehlivé osoby.

Čtvercové oválné nehty

Také ženy, které mají čtvercové oválné nehty, jsou přirozeně ambiciózní a dokážou snadno prosadit svůj názor. Sledují trendy, ale příliš s nehty neexperimentují. Mají elegantní a zajímavý styl. Lidé se čtvercovými nehty bývají velmi otevření. Někdy mohou být vnímáni jako hádaví, což je způsobeno jejich schopností logicky myslet a diskutovat.

Co o vás prozradí barva laku na nehty: Kým lomcuje vášeň a kdo se nebojí dobrodružství?
Mohlo by Vás zajímat:

Co o vás prozradí barva laku na nehty: Kým lomcuje vášeň a kdo se nebojí dobrodružství?

Mandlový tvar nehtu

Mandlový tvar nehtu je velmi ženský. Tyto osobnosti sledují nejnovější trendy a také se jimi řídí. Rády experimentují. Patří mezi přátelské a čestné osoby. Jsou upřímné, loajální a je na ně spolehnutí. Ženám s tímto tvarem nehtů není cizí zdvořilost, lidé s nimi rádi tráví čas pro jejich přímost. Zároveň dokážou zajistit, aby se s nimi druzí cítili dobře.

Oválné nehty

Ženy s oválnými nehty jsou typické svou pečlivostí. V jejich světě má vše své pevné místo. Provází je éteričnost a často jsou středem pozornosti. Na nehtech většinou nosí neutrální barvy a jednoduché vzory.

Co o vás prozradí barva vlasů: Jsou zrzky skutečně vášnivé a blondýnky hloupé?
Mohlo by Vás zajímat:

Co o vás prozradí barva vlasů: Jsou zrzky skutečně vášnivé a blondýnky hloupé?

Zaoblený tvar nehtů

Zaoblený tvar nehtu nosí ženy, které vyznávají klasiku a tradice. Mají rády, když jsou věci na svých místech, a mají zcela jasnou představu o svém životě. Často se jedná o romantické typy, které mají velkou představivost. Někdy jsou možná trochu horkokrevné. Ženy se zaobleným tvarem nehtů vyjdou téměř s kýmkoliv.

Jehlové nehty

Prodloužené nehty, které jsou zakončené do špičky, symbolizují divokou osobnost. Jsou to odvážné ženy, které dokážou čelit výzvám. Mají smysl pro estetiku.

Zdroje informací:
Zoomtventertainment.com
Littlethings.com
Tiphero.com

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články