Co o vás prozradí obočí: Jeden druh svědčí o rozhodnosti a vůdčích schopnostech

Co o vás prozradí obočí: Jeden druh svědčí o rozhodnosti a vůdčích schopnostech
Zdroj: Freepik
Lidé s obyčejným obočím mají smysl pro styl a krásu, jsou považováni za perfekcionisty.Lidé s téměř rovným obočím mívají logické a racionální myšlení. Nejsou impulzivní.Zašpičatělé obočí symbolizuje osobnost, která umí rychle vyhodnotit situaci i učinit rozhodnutí. Velmi tenké obočí vypovídá o jemnosti, ale i nízké sebedůvěře a ctižádostivosti. Tito lidé se neradi dostávají do konfliktu.+ 2 fotky+ 3 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Studováním detailů tváře toho můžeme o ostatních spoustu zjistit. Ani obočí v tomto ohledu nezůstává pozadu. Co se z něj dozvíme? Prohlédněte si obočí své i druhých a zjistěte v našem zábavném článku, jaká tajemství (nejen) o vás prozrazuje.

Lucie Cermanová
Lucie Cermanová 19. dubna 2021

Obočí může mít různý tvar, ale i hustotu. Ať už máte rovnoměrné obočí, husté nebo ostrý klenutý oblouk, říkáte toho okolí spoustu ještě předtím, než vyslovíte jakákoliv slova.

Co prozradí pohled očí: Na tenhle výraz byste si měli dát pozor
Mohlo by Vás zajímat:

Co prozradí pohled očí: Na tenhle výraz byste si měli dát pozor

Zaoblené obočí

Kulaté obočí svědčí o laskavosti a pozornosti. Tyto osoby zajímají problémy druhých a rády jim pomohou. Při rozhodování se snaží zohlednit i jejich zájmy.

Téměř rovné obočí

Obočí bez výrazných křivek vypovídá o tom, že jeho nositel upřednostňuje logické a racionální myšlení. Vše si raději dvakrát zkontroluje. Není impulzivní a nebojí se věci nazývat pravými jmény.

Trojúhelníkové obočí

Toto obočí symbolizuje osobnost, která umí rychle vyhodnotit situaci a udělat včasné rozhodnutí. Spontánnost má i svá negativa, ale zase je s těmito lidmi zábava. Většinou to jsou přirození vůdci a nevyhýbají se zodpovědnosti. Špičaté obočí nosí lidé, kteří se rozhodují na základě emocí.

Tarotový horoskop: Co prozradí o vašem osudu karty?
Mohlo by Vás zajímat:

Tarotový horoskop: Co prozradí o vašem osudu karty?

Obyčejné obočí

Obočí, které je možné označit jako ideální, bývá umístěno trochu výše. Jeho nositelé uznávají tradiční hodnoty a neradi věci dramatizují. Je jim vlastní smysl pro styl a krásu, jsou považováni za perfekcionisty. Hůře se rozhodují.

Dlouhé obočí

Ti, kteří mají dlouhé obočí, snadno zvládají stres. Jsou velmi živí, společenští a mají spoustu zájmů a přátel.

Krátké obočí

Osoby s krátkým obočím jsou pozorné k detailům a zvyklé stát nohama na zemi. Nemají rády dramata a hůře se přátelí.

Husté obočí

Husté obočí mají lidé, kteří se snadno vyrovnávají s konflikty, věří ve své silné stránky a přitažlivost. Snadno jdou za svým cílem. Lidé s přirozeně hustým obočím bývají rozhodní a přirozeně sebevědomí, nechybí jim logika. Jsou rádi fyzicky aktivní.

Češi buď nepodvádějí vůbec, nebo naopak podvádějí stále.
Mohlo by Vás zajímat:

Co prozradil průzkum na Čechy? Nevěra nám vůbec není cizí, jednorázovky nás ale nelákají

Tenké obočí

Velmi tenké obočí vypovídá o vrozené jemnosti, ale také o nízké sebedůvěře a ctižádostivosti. Tito lidé nemají rádi konflikty, zato dobře naslouchají druhým a mají s nimi soucit.

Vysoce klenuté obočí

Lidem s vysoce klenutým obočím je vlastní citlivost vůči druhým. Těžko se otevírají svému okolí, a tak budí dojem arogance. Je jim blízká sebekritika a perfekcionismus.

Diagonální obočí

Když jsou konce obočí výše než začátek, mluvíme o diagonálním tvaru obočí. Strmější úhel sklonu vypovídá o větších emocích a vášních. Tito lidé dobře vědí, co chtějí, a umí si to zajistit.

Sotva viditelné obočí

Tohle obočí je velmi výjimečné. Jeho tvar se těžko určuje. Vypovídá o nejistotě a sklonech pochybovat o sobě.

Zdroje informací:
brightside.me
byrdie.com

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články