Blanka (51): Asi mám krizi středního věku. Sama jsem překvapená, co dělám, ale nemohu přestat

žena ve středních letech
Zdroj: Freepik.com

Blanka se domnívala, že krize středního věku se týká jen mužů. Jejího manžela ale nic takového nepotkalo. To spíše ona má poslední dobou potřebu dokázat si, že je o ni pořád zájem.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 30. ledna 2021

Můj manžel Jirka je o pět let starší než já. Celou dobu jsem čekala, kdy se u něj projeví krize středního věku. Moje známé o tom mluvily, popisovaly mi, co prováděli jejich manželé, ale Jirka pořád nic.

sexy žena
Mohlo by Vás zajímat:

Bára (32): Místo prvního milování jsem se válela smíchy. To, co měl přítel na sobě, jsem ještě neviděla

Začala jsem s tím já

To já jsem najednou na sobě začala pociťovat jisté chvění. Kdykoliv jsem viděla nějakého muže, začala jsem s ním flirtovat. Prostě ze mě vycházely ty věty zničehonic. I když mě třeba soused jen pozdravil a utrousil, jaká je zima. Hned jsem opáčila: „Příšerná. Naložím se hned do horké vany a pak si vlezu pod peřinu.“ Zamrkala jsem na něj.

milenci doma
Mohlo by Vás zajímat:

Petra (23): Dělali jsme s přítelem mojí mámy vaječňák, nečekaně se to zvrtlo. Teď se stydím

Mužům se to líbí

Někteří muži reagovali se zdviženým obočím a nechápali, o co mi jde, ale jiní byli milí a odpovídali ve stejném duchu. To mi zvedlo sebevědomí natolik, že jsem v tom pokračovala. Doma jsem laškovala s Jirkou, který je už ale takový zdechlý, a tak jsem se zaměřila na muže okolo.

Je mi jedno, jestli jsou starší, v mém věku či mladí kluci (samozřejmě zletilí), baví mě si s nimi slovně hrát a do toho jsem začala nosit vyzývavější oblečení. Těším se na každý den, co nového mi přinese, a čím víc pozitivních reakcí dostávám, tím jsem odvážnější.

žena v parku
Mohlo by Vás zajímat:

Jarka (33): Měla jsem úlet se synovcem. Všichni mi odpustili kromě tchyně, ta mě vyhodila

Někdy je provokuji víc

Minule si k nám do lékárny přišel jeden čtyřicátník pro psí sádlo. Rozepla jsem si pár knoflíčků a ukazovala jsem mu, kde se má na hrudi mazat. Samozřejmě suchou rukou.

To, jak na mě koukal, mě přivádělo do varu. Jemu se to podle výrazu také líbilo. V životě bych ale dál nezašla, i když už mi jeden chlap navrhl rande. Nechávám to jen v této neškodné rovině flirtu, kdy se poodhalím, muži si prohlédnou, co jim ukazuji, a tím to hasne.

Samotnou mě občas překvapuje, co dělám, ale nemohu s tím přestat, mám z toho neskutečnou energii. Dělá to najednou divy i s Jirkou, protože mi oznámil, že jsem nějaká jiná, a večer jsme se milovali. Nebudu mu ale říkat, co je zdrojem mé inspirace.

nahá žena smutná
Mohlo by Vás zajímat:

Marie (27): Přítel vyžaduje, abych byla doma nahá, a roztahuje závěsy, ať nás každý vidí

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Další články