Dušan (45): Pro manželku jsem byl první a jediný muž. Teď mě požádala, jestli by se mohla vyspat i s někým jiným

Dušan (45): Pro manželku jsem byl první a jediný muž. Teď mě požádala, jestli by se mohla vyspat i s někým jiným
Zdroj: Unsplash

Dušanova žena Mirka má jedno neobvyklé přání. Nikdy nespala s nikým jiným, už od šestnácti má v posteli jen Dušana. A teď žádá svolení k milování s jiným mužem. Je zvědavá a chce mít nějaké srovnání. Dušan řekl jasné ne. Ale jak se zdá, nebude to mít žádnou váhu. Mirka už se totiž rozhodla.

Šárka Žižková
Šárka Žižková 15. 10. 2022 17:00

Musím se s někým podělit o žádost, kterou na mě vybalila moje manželka. Žádá svolení, aby se mohla pomilovat i s jiným mužem. Jsme spolu dvacet pět let a ona spala jen se mnou. Její návrh mi přijde nevhodný a dost ponižující.

Věnovala mi své panenství

S Mirkou (40) jsme se poznali, když jí bylo patnáct let. Ve všech směrech jsem byl ten první. Ode mě dostala první polibek, to mě dala v šestnácti své panenství. Já to tak neměl. Před ní jsem spal minimálně se čtyřmi dívkami.

Brali jsme se o pět let později. Náš vztah byl založený na opravdové lásce. O další dva roky se nám narodila Veronika a rok na to Matěj. Během let měla Mirka několik zvláštních proseb ohledně hrátek v ložnici.

Chtěla zkoušet různé věci. Vždycky mi to vysvětlovala tak, že jsem vlastně jediný, s kým spala. A ona chce v oblasti sexu poznat víc. Nebyl jsem proti a snažil se její přání splnit. Vlastně mě to bavilo, protože mít doma ženu, která je takto iniciativní a kreativní, to je sen většiny mužů. Nikdy mě nenapadlo, jak moc ji trápí fakt, že s nikým jiným nespala.

Manželku asi v posteli nudím

Roky plynuly a já si myslel, že je Mirka šťastná. Jako rodina jsme skvěle fungovali, jako manželé také. Jen jsem měl poslední roky pocit, že nám to drhne v posteli. Z Mirky jako kdyby vyprchala vášeň a chuť se se mnou milovat. Několikrát jsme to otevřeně řešili a hledali způsoby, jak to změnit. Vždycky se ale našlo jen dočasné řešení.

Pak nastalo dlouhé období bez milování. Mirka se pořád na něco vymlouvala. Tušil jsem, že něco tají, ale bojí se mi to říct. Nechtěl jsem naléhat, a tak jsem trpělivě čekal, kdy s tím přijde sama. Ten den nastal letos v létě. Jeli jsme na víkend do rodného města, kde jsme se seznámili. Procházeli jsme stará místa a vzpomínali.

Usedli jsme se k řece, kam jsme chodili randit. „Musím se tě na něco zeptat. Trápí mě totiž jedna věc...“ vysoukala ze sebe a zhluboka se nadechla. „Za celou tu dobu, co jsme spolu, jsem tě nikdy nepodvedla," podívala se mi do očí. „Já vím. Ani já tebeA proč mi to říkáš?" zeptal jsem se udiveně. „Protože mám jedno přání," pronesla tiše a zahleděla se do dáli.

Manželka se chce vyspat i s jiným mužem

„Chtěla bych se pomilovat i s jiným mužem, abych věděla, jaké to je," řekla a já nevěděl, jak vlastně reagovat. „Snaž se mě pochopit. Ty máš nějaké srovnání. Nebyla jsem v posteli tvoje první. Je mi čtyřicet a spala jsem jen s tebou," řekla poněkud naštvaně. „A po mě chceš, abych ti dal požehnání?" utrousil jsem jízlivě.

„Nechci to dělat za tvými zády. Otevřeně tě o to žádám. Myslíš, že bys to pro mě udělal?“ zeptala se a chytla mě za ruku. A já pochopil, že to myslí vážně. „Pokud mám odpovědět teď hned, tak říkám ne. Nemůžu ti dát svolení, abys mě podvedla," řekl jsem naštvaně a odešel. Když se mi to rozleželo v hlavě, částečně jsem Mirku chápal. Vím, o co jí jde a proč to chce.

Jenže ona jednou dala slib. Vzala si mě a slíbila mi věrnost. Přesně to jsem jí řekl a doufal, že na své přání zapomene. Ona mi řekla, že už je rozhodnutá a až bude příležitost, prostě to udělá. Až se to stane, mohu to vůbec považovat za nevěru, když se mi to vlastně řekla předem?

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články