Fit a krásnátestovánísoutěže

Eliška (39): Starší dcera nesnáší mého přítele. Je to čím dál horší a bojím se, jak to dopadne

Thumbnail # Eliška (39): Starší dcera nesnáší mého přítele. Je to čím dál horší a bojím se, jak to dopadne

Zdroj:pixabay.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Eliška se před čtyřmi lety rozvedla. S bývalým manželem si rozumí a mají spolu dvě dcery. Oba však mají své životy. Eliška si našla přítele a je s ním šťastná, ale její starší dcera jí dělá ze života peklo. Eliška se nám se svým příběhem svěřila.

Markéta Bartošíková 19. června 2020

Jmenuji se Eliška a mám dvě krásné dcery, starší Simonu (12) a mladší Sáru (9). Jsem už čtyři roky rozvedená. S manželem Romanem (41) jsme si přestali rozumět, a tak jsme šli od sebe. Vycházíme spolu ale velmi dobře a holky si bere každý druhý víkend. Je to skvělý táta. Starosti mi však dělá moje starší dcera, která nesnáší mého současného partnera.

Thumbnail # Stela (47): Dcera přistihla manžela při nevěře a mně dala šokující ultimátum
Mohlo by Vás zajímat:

Stela (47): Dcera přistihla manžela při nevěře a mně dala šokující ultimátum

Rozvedla jsem se a našla si nového přítele

S bývalým manželem jsme se shodli, že nás naše manželství nenaplňuje, tak jak bychom si představovali, a tak jsme se po vzájemné dohodě nechali rozvést. Holky to tehdy vzaly dobře. Ví, že mají tátu kdykoliv k dispozici, a že je miluje. Manžel se asi před rokem znovu oženil a dcery si s jeho novou ženou docela rozumí. Já si také před rokem našla partnera Jirku (38), se kterým jsem moc šťastná, ale moje starší dcera Simona má na to jiný názor.

Thumbnail # Tereza (35): Děti nechtějí k tátovi. Manžel mi vyhrožuje, že to takhle nenechá
Mohlo by Vás zajímat:

Tereza (35): Děti nechtějí k tátovi. Manžel mi vyhrožuje, že to takhle nenechá

Starší dcera se s ním prý nikdy nespřátelí

Myslela jsem, že dcery přijmou Jirku stejně jako ženu od exmanžela. Ale zmýlila jsem se. Tedy aspoň u té starší. O Jirkovi se holky dozvěděly celkem brzy. Mladší Sára si s ním ráda hraje a rozumí si spolu, ale Simona je na facku. Když je Jirka u nás, dělá naschvály, zapíná nahlas televizi, abychom se neslyšeli. A jednou na něho schválně vylila sklenici vody. Dokonce mi řekla, že ho nikdy nebude mít ráda.

Chceme žít s Jirkou spolu, ale vidíme, že to prozatím nepůjde. Simona totiž dává dost jasně najevo, že Jirku mezi nás nikdy nepřijme. Přitom se k ní chová moc hezky. Říkala jsem si, že na mě třeba žárlí, ale nevím, co mám dělat. Nechci přijít ani o jednoho z nich. Přesto pokud to bude nevyhnutelné, dám samozřejmě přednost své dceři.

Thumbnail # Hanka (35): Manžel žárlí na můj vztah s dětmi. Jeho reakce jsou nepřiměřené
Mohlo by Vás zajímat:

Hanka (35): Manžel žárlí na můj vztah s dětmi. Jeho reakce jsou nepřiměřené

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu