Fit a krásnátestovánísoutěže

Stela (47): Dcera přistihla manžela při nevěře a mně dala šokující ultimátum

Thumbnail # Stela (47): Dcera přistihla manžela při nevěře a mně dala šokující ultimátum

Zdroj:pixabay.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Donedávna si Stela myslela, že má spokojený život. Ale přišla chvíle pravdy, která všechno krásné zbortila. Její dcera nachytala svého otce při nevěře a dala mámě ultimátum. Co se v tomto příběhu odehrává? S tím se nám svěřila čtenářka Stela.

Markéta Bartošíková 7. června 2020

S manželem Frantou (50) jsem se seznámila před třiceti lety. Tehdy jsem byla hodně mladá, bylo mi pouhých 17 a František už se mnou laškoval. Já se do něj bláznivě zamilovala a prakticky jsme čekali jen na to, až mi bude osmnáct a budeme se moci vzít. S odřenýma ušima jsem prolezla střední školu, protože mě v té době nezajímalo nic jiného než můj báječný kluk.

Thumbnail # Marika (28): Manžel mě vzal na firemní večírek, kde jsem o něm zjistila nepříjemnou pravdu
Mohlo by Vás zajímat:

Marika (28): Manžel mě vzal na firemní večírek, kde jsem o něm zjistila nepříjemnou pravdu

Manžel slavil padesátku a pokazil, co mohl

Nakonec jsme počkali a František si mě bral v mých devatenácti. Krátce po dvacítce se nám narodila dcera Evelína (27) a o tři roky později syn Lukáš (24). Obě děti se nám povedly a dělají nám radost. Franta je báječný otec a donedávna byl i skvělý manžel. Ale přišel okamžik pravdy, který náš dosavadní život zbortil.

Franta slavil padesátku. Byli pozvaní všichni nejbližší, známí i kamarádi. Manžel si to báječně užíval a já byla spokojená, že se mi příprava oslavy opravdu povedla. Z celodenního běhání jsem byla unavená, a tak jsem si šla lehnout dříve. Franta ještě zůstal na zahradě a bavil se s ostatními. Mezi zúčastněními byl i jeho kamarád Láďa s manželkou. Už při oslavě jsem si všimla, že po sobě pokukují, ale došlo mi to až později.

Thumbnail # Vanda (26): Táta odmítá jít na mou svatbu, když tam bude máma
Mohlo by Vás zajímat:

Vanda (26): Táta odmítá jít na mou svatbu, když tam bude máma

Dcera přistihla otce při sexu s jinou ženou a mně dala ultimátum

Když se Franta z oslavy vytratil a dlouho se nevracel, šla ho naše dcera hledat. To, co ale uviděla, ji šokovalo a utekla. Nachytala Frantu, jak má sex s manželkou kamaráda Ládi. Druhý den, když jsme uklízeli, se Evelína chovala divně. S manželem nepromluvila ani slovo a na mě se sotva podívala. Tušila jsem, že se něco muselo stát, protože Evelína byla vždy otevřená a nestalo se, že by byla potichu.

O pár dní později mi zavolala, zda by se mnou mohla mluvit. Byla jsem ráda, že se konečně ozvala. Sešly jsme se v naší oblíbené kavárně. Ani jsem se nestihla posadit a dcera na mě vyhrkla: ,,Táta ti byl nevěrný.“ Nevěřila jsem tomu do té doby, než mi vyložila celou pravdu, jak k tomu došlo. Zároveň mi dala nůž na krk a řekla, že jestli mu odpustím, už se mnou nikdy nepromluví. Je jako vyměněná a já dostala ultimátum. Buď manžel, nebo dcera.

Thumbnail # Viola (55): Manžel se chová jako puberťák, vnutil se i do synovy party
Mohlo by Vás zajímat:

Viola (55): Manžel se chová jako puberťák, vnutil se i do synovy party

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu