Franta (45): Začali jsme s manželkou chodit do manželské poradny. Zamiloval jsem se do terapeutky

Franta (45): Začali jsme s manželkou chodit do manželské poradny. Zamiloval jsem se do terapeutky
Zdroj: Freepik.com

Franta byl poslední dobou stejně jako jeho žena v manželství nespokojený. Manželka dostala nápad, že zkusí navštívit manželskou poradnu a manželství zachránit. Franta sice nebyl nadšený, ale rozvádět se nechtěl. Nakonec ho terapie začala bavit. Důvodem je jejich sexy terapeutka. Prokoukla to jeho žena?

Šárka Žižková
Šárka Žižková02. 01. 2021 08:30

Dostali jsme se s manželkou Lídou (43) do fáze, kdy naše manželství přestalo fungovat. Rozvádět jsme se nechtěli, tak jsme zkusili manželskou poradnu.

Manželská krize

Přesně nevím, kdy se to stalo, ale jednoho dne jsem měl pocit, že už Lídě vůbec nerozumím. Byla pořád podrážděná, neuměla se mnou prohodit vlídné slovo. Já jsem nebyl o moc lepší. Pořád jsem ji za něco peskoval. Ve chvíli, kdy byl problém už úplně cokoliv, řekla: „Musíme s tím něco dělat, nebo se zblázníme. Půjdeme do poradny.“

Nadšený jsem nebyl. Myslím, že by mi dal každý muž za pravdu. Přijde mi jako potupa jít řešit svoje problémy k cizí osobě. Ta představa, že jí za to ještě zaplatíme, mi přišla vskutku šílená. Lída ale projevila snahu náš vztah narovnat, a tak jsem se rozhodl, že se přemohu a dám jejímu nápadu šanci.

Výběr poradny jsem nechal čistě na ženě. Mně řekla jen čas a místo, kde se sejdeme. Už jsme spolu nemohli jet ani v autě. Nic velikého jsem od toho nečekal. Doufal jsem, že tím, že se tam Lída vypovídá, to pomůže hlavně jí. Pošle na moji adresu pár nelichotivých nadávek a za pár dní bude klid.

Sexy terapeutka

Uvítala nás velmi přitažlivá čtyřicátnice. Polilo mě horko, protože ta ženská byla vážně kus. Měla krátký úvod na téma, jak naše sezení budou vypadat. Jako první začala mluvit Lída. Já jsem její hlas ve své hlavě vypnul a soustředil se jen na paní Katku. Měla černé dioptrické brýle ostrých tvarů. V hlavě mi začaly běhat erotické představy.

Představoval jsem si, jak by vypadala nahá. Zjevně bylo poznat, že jsem myšlenkami někde jinde, protože jsem cítil, jak do mě Lída kope nohou. „Vnímáš mě, prosím tě?“ řekla zase tím svým nepříjemným hlasem. „Vnímám a souhlasím s tebou,“ řekl jsem a modlil jsem se, že byla moje odpověď správná.

Když přišla řada na mě, vůbec jsem nevěděl, co mám říkat. Já neuměl pojmenovat náš problém. Zkrátil jsem to na větu, že mě Lída jen štve a neumím se s ní normálně bavit, a tak se hádáme. Paní Kateřina nám vysvětlila, že podle našich výpovědí je to klasická manželská krize, která se dá napravit.

Umělé hádky

Nabídla nám půlroční terapii s docházením jednou týdně. Budeme dostávat různé úkoly, jak se znovu sblížit. Začal jsem sice spolupracovat, ale ani tak ne kvůli záchraně manželství, ale spíš aby mě paní Katka chválila, jak se snažím. Jednoho večera jsem dostal chuť na sex. S Lídou jsme se nemilovali skoro rok. Ten večer to bylo jedno z nejhezčích milování za poslední léta.

Možná proto, že v mých představách byla právě paní Katka. Lída se velmi divila, kde se to ve mně vzalo. Nemohl jsem jí říct pravdu. Naše terapie se blížila ke konci a Lída se radovala, jak nám to pomohlo. Nechtěla už dále docházet, protože se zeď mezi námi prolomila. Chtěl jsem Katku dále vídat, protože jsem se do ní tak nějak zakoukal. Doma jsem tedy začal uměle vyvolávat hádky, aby si Lída uvědomila, že krize dále trvá.

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz. 

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články