Kamil (43): Milenka mě chce utáhnout na to, že je těhotná. Já se ale oklamat nenechám

Kamil (43): Milenka mě chce utáhnout na to, že je těhotná. Já se ale oklamat nenechám

Kamil řeší nelehkou životní situaci. Jeho milenka mu nedávno oznámila, že s ním čeká dítě. Podle něj to ale není možné, protože si pokaždé dával pozor. Jak se k problému postavil?

Natálie Volfová
Natálie Volfová 26. 04. 2021 10:00

Podvádím svoji manželku. Vím jistě, že nejsem jediný. Nevěra mi přijde čím dál častější, a kdo si myslí, že svého partnera nikdy nepodvede, je dost naivní. Také jsem to tak měl. Domníval jsem se, že s Nikolou (42) budu navždy a nikdy jí nezahnu. To jsem ale ještě neznal Tamaru (37). Ta mě okouzlila natolik, že mi nějaké sliby byly rázem fuk.

Svedla nás dohromady náhoda

Potkali jsme se před pěti lety. Pracovali jsme ve stejné firmě, ale jelikož má několik tisíc zaměstnanců, nikdy jsme na sebe do toho osudného dne nenarazili. Byla to neskutečná náhoda, za kterou jsem byl v té době velmi vděčný.

Moje manželství s Nikolou bylo děsné. Brali jsme se ještě jako mladí a pořádně jsme nevěděli, do čeho jdeme. Nedlouho po svatbě se nám narodila dvojčata a v té době mi přišlo, že nemůžu být šťastnější. Moje radost ovšem po 15 letech odezněla. Teď jsem zoufalý z každodenní rutiny. Dokonce jezdíme každé léto na dovolenou na stejné místo. Nemohl jsem to dál vydržet, a proto když mi do cesty přišla Tamara, jako by někdo ve mně zase zažehnul jiskru.

Řekla mi o svém těhotenství

Při vstávání jsem se těšil na celý den, protože jsem věděl, že uvidím Tamaru. Přesně ji jsem ve svém životě potřeboval. Když jsem jí řekl, že manželku neopustím, ani to mi nevyčítala. Řekla mi něco, co se mi teď stále dokola honí hlavou. Prý se mnou ráda tráví čas a chce si užít, ne zakládat rodinu.

Takhle náš vztah fungoval pět let, aniž by o něm měla Nikola tušení. Teď to ale vypadá, že to na mě všechno praskne. Tamara mi řekla, že se mnou čeká dítě. To je ale naprostá blbost. Vím to. Vždy jsem si dával pozor a na ochranu nikdy nezapomněl.

Mám podezření, že to na mě navlékla

Tak jak je možné, že je těhotná? Mám podezření, že si rozmyslela, že náš vztah bude brát jen nezávazně. Myslím, že doufá, že se vykašlu na manželku a budu žít s ní. To já ale nikdy neudělám.

Nechápu, že se chová jako malé dítě. Mohla si se mnou o tom promluvit a mohli jsme se dohodnout na rozchodu. Teď místo toho musím řešit tohle. Stejně si myslím, že se za chvíli provalí, že těhotná vůbec není, nebo že já nejsem otcem dítěte.

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články