Sandra (36): Namísto romantického víkendu v hotelu jsme zažili něco děsivého. Raději jsme utekli

Žádná žena nechce mít doma ignoranta.
Zdroj: pixabay.com

Sandra s jejím manželem se rozhodli, že společně vyjedou na romantický víkend do netradičního hotelu, který pochází z minulého století. To, co tam ale v noci zažili je přinutilo odjet z místa dříve.

Tereza Endrštová
Tereza Endrštová 27. července 2020

Když jsme se s manželem vydali na víkendový pobyt, netušili jsme, že prožijeme hrůzostrašný zážitek. Ubytovali jsme se totiž v hotelu z minulého století, který byl zrekonstruovaný tak, aby zachovával původní podobu, jakou měl před sto lety. Tento styl máme rádi, proto nás ani nenapadlo, že se tam budeme bát.

žena, dívka
Mohlo by Vás zajímat:

Kamila (24): Babička pořád mluvila o novém kamarádovi. To, co se stalo potom, je záhada

Ubytovali nás v pokoji, který se déle nepoužíval

Hned po příjezdu nás hotelový personál ochotně ubytoval. Bylo nám ale divné, proč se po sobě oba recepční tak dívali, když nám sdělovali číslo pokoje. Jeden z nich dokonce pronesl něco jako: „Dlouho tam nikdo nebyl. Zkusíme to,“ a druhý recepční mu jen přikývl. Nás se pak jen zeptali, zda chceme soukromí a nebudeme se sami v nejvyšším patře bát. Odvětili jsme, že samozřejmě ne a šli jsme do pokoje.

Začaly se dít divné věci

Unavení po cestě jsme oba s manželem hned usnuli. Jenže najednou se samy od sebe otevřely dveře od pokoje. Přitom jsme si byli jistí, že jsme je nejen zavírali, ale dokonce i zamykali. Pomysleli jsme si, že to byl jen průvan, zase jsme je zavřeli a nechali to být. Jen jsme si ale lehli zpět do postele, znovu se otevřely. Napadlo nás, že si z nás místní personál jenom dělá legraci, a manžel se proto šel podívat na chodbu. Tam ale nikdo nebyl.

žena s krátkými vlasy
Mohlo by Vás zajímat:

Sára (32): Vyjížděli jsme k nezvanému návštěvníkovi lesa. Od té doby jsem ráda za nudné směny

Museli jsme odjet

Tím to ale nepřestalo. Najednou se sám spustil starý gramofon, o kterém jsme si mysleli, že je v místnosti pouze jako dekorace. Hrál nějakou starou skladbu. Jen co jsme ho vypnuli, začaly se v pokoji samy otevírat zásuvky u komody. Když z nich začalo vylétávat naše oblečení, na nic už jsme nečekali a dali se na útěk. Na recepci za námi jen udiveně koukali a ptali se, kam běžíme. Zmohli jsme se jen na to jim říct, že pokud to měl být vtip, tak nebyl vůbec vtipný. Bylo ale vidět, že vůbec netuší, o čem vlastně mluvíme. Do toho hotelu už se raději nikdy nevrátíme, i když dodnes nevíme, zda šlo o pouhou legraci, nebo v něm opravdu straší.

Otevřená zpověď dcery herečky Aleny Mihulové: Jsem vděčná, že jsem na holky, říká Karolína Kachyňová

Otevřená zpověď dcery herečky Aleny Mihulové: Jsem vděčná, že jsem na holky, říká Karolína Kachyňová

Další články