Posedlá učitelka Madison Bergmann: Kvůli "vztahu" s 11letým žákem obětovala snoubence i svou profesní budoucnost

osamělý chlapec

Není učitelka jako učitelka. Co byste dělali, když byste zjistili, že je posedlá vaším, teprve jedenáctiletým, synem? Rodiče jednou svému školou povinnému dítku zkontrolovali mobil a nevěřili vlastním očím.

Kamil Šivák
Kamil Šivák 16. 05. 2024 11:00

Madison Bergmann psala svému žákovi odvážné esemesky, v nichž se mu svěřovala s tím, jak moc si užila jejich polibky a další intimní doteky. Dokonce si na něho vedla zvláštní složku, kde se také vyznala z toho, že ho miluje nade vše.

Zakázaný vztah, který vyšel najevo

Textové zprávy mezi žákem a jeho učitelkou vyšly najevo poté, co mu mladíkovi rodiče mobil zabavili. Matka ho totiž zrovna přistihla, jak si s učitelkou volá. Když se pak podívala do telefonu, s hrůzou zjistila, že jsou v denním kontaktu. Vše začalo během vánočních prázdnin předešlého roku.

Na policii pak, jako důkaz, donesl kopie sms konverzací chlapcův otec. Ze zpráv bylo jasné, že je učitelka chlapcem posedlá. Velmi ji vzrušoval, a tak ho toužila dlouze líbat. Ale ani její žák nezůstával pozadu. Při každé příležitosti, kdy je nikdo neviděl, se jí dotýkal. Prý ji také navíc miloval.

Svatba se nekonala

Jakmile ale vše prasklo, nezdárná učitelka byla ze školy vyvedena v poutech. Soudce jí také přikázal, aby okamžitě upustila od veškerého kontaktu se svým žákem a aby se rovněž nebavila s osobami mladšími osmnácti let. Naštěstí ale zůstali jen u líbání a doteků. V jedné zprávě si učitelka uvědomila, že ač svého žáka "má ze všech nejraději a je do něho blázen", měla by přestat. Dospělá je ona.

Málokdo by takové chování od svého partnera vydržel. Navíc, když se z něho vyklube pedofil. Jak by mohlo manželství vůbec něco takového ustát, když je dotyčná přitahována mnohem mladšími protějšky. Podobně uvažoval i Madisonin přítel Sam Hickman, který poté, zcela pochopitelně, s posedlou učitelkou zrušil plánovanou svatbu. Měl zlomené srdce a byl v šoku. Že byl jeho protějšek nevěrný, byla jedna věc, ale že to bylo s dítětem...

Za svobodu si musela zaplatit

Za zcela nevhodný vztah s žákem byla učitelka Madison Bergmann poslána do věznice St. Croix County. Dlouho ale za mřížemi nepobyla. Se zaplacením kauce ve výši 25 000 dolarů mohla odejít jako, zatím, svobodný člověk. Další vyšetřování bude tedy probíhat na svobodě.

Zdroje informací:
Dailymail.co.uk: Teacher arrested for making out with 11-year-old boy at school moved his desk closer so she could rub his legs in class
Allthatsinteresting.com: Wisconsin Teacher Madison Bergmann Charged With Sexually Assaulting An 11-Year-Old Student

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články