Slavné ženy s malou výškou: Ariana Grande, Kylie Minogue či Reese Witherspoon měří pod 160 cm, přesto kralují showbyznysu

Slavné ženy s malou výškou: Ariana Grande, Kylie Minogue či Reese Witherspoon měří pod 160 cm, přesto kralují showbyznysu
Zdroj: Profimedia/koláž Lifee
Nejvíce sexy žena Hollywoodu Scarlett Johansson měří pouhých 160 cm.Rapperka Nicki Minaj a jejích 157 cm.Herečka Natalie Portman patří k těm větším z malých žen, měří 160 cm.Hádali byste herečce Evě Longorii pouhých 155 cm?+ 12 fotek+ 13 fotek

Ač výškově patří mezi ty méně obdařené, v davu se určitě neztratí. Řeč je o slavných dámách, kterým sice chybějí centimetry, zato mají publiku co nabídnout stran svého umu a osobnosti. Pojďme se nyní podívat na ty nejznámější z nich.

Tereza Švandová
Tereza Švandová03. 09. 2023 17:00

Ne všechny celebrity jsou tak vysoké, jak se na obrazovkách, fotkách z červeného koberce nebo na pódiu zdají. Ve skutečnosti spoustě z nich chybí potřebné centimetry k tomu, aby se mohly hrdě hlásit k průměru lidské populace. To však rozhodně neznamená, že by neměly co nabídnout. Právě naopak!

Scarlett Johansson

Jestli byl někdo na začátku milénia považován za sexsymbol Hollywoodu, byla to vždy elegantní a smyslná blondýnka Scarlett Johansson (38). Těšila se ze závratných honorářů, čtyřikrát byla nominována na Zlatý globus a získala hvězdu na Chodníku slávy. To vše vzdor faktu, že narostla jen do výšky 160 cm.

Kylie Minogue

Už léta patří prvenství stran nedostatku centimetrů australské zpěvačce Kylie Minogue (55). Jedna z nejvíce sexy celebrit posledních třiceti let se tím ale rozhodně netrápí, a naopak si užívá vysokých podpatků, platforem a nápaditých kostýmů, ve kterých její hendikep není znát. Kylie měří pouhých 152 cm.

Lady Gaga

Podobnou indispozici jako předchozí dámy má i zpěvačka Lady Gaga (37). Ta narostla do pouhých 155 cm. Nicméně jí to nebrání v tom, aby byla zkrátka přehlédnutelná. A samozřejmě nepřeslechnutelná. Vždyť má za svou pěveckou kariéru na kontě celou hromádku ocenění a majetek ve výši úctyhodných 275 milionů dolarů.

Ariana Grande

Jestli pro někoho neplatí rčení Nomen omen, pak je to maličká zpěvačka s velkým jménem Ariana Grande (30). Pěnice známá vysokým culíkem a jedinečným módním stylem narostla do výšky pouhých 160 cm. Maximálně. "Mám nějakých 5 stop... možná 5 stop a 2 palce," citoval Arianu web Showbiz Cheatsheet. Na svém Twitteru každopádně zpěvačka v roce 2009 proklamovala, že má 5 stop a 3 palce, tedy 160 cm.

Salma Hayek

Drobnou postavou se chlubí i mexická herečka Salma Hayek (57), která se vyhoupla na vrchol slávy roku 2002 díky roli malířky Fridy ve stejnojmenném filmu. Dostalo se jí také nominací na Oscara, cenu BAFTA či Zlatý globus. To vše při výšce 157 cm. "Podívejte se, jak jsem malá. Nedokážu ani zahrát, že jsem vysoká," nechala se kdysi slyšet uhrančivá kráska.

Malý český rybníček

Ani v tuzemském showbyznysu není nouze o dámy nízké vzrůstem. Za všechny jmenujme zpěvačku Tonyu Graves (152 cm), její kolegyni s příznačným příjmením Magdu Malou (154 cm), herečku Báru Štěpánovou (155 cm), rockerku Báru Basikovou (156 cm), herečku Danu Batulkovou (158 cm) a moderátorku talk show Na kafeečko Milušku Bittnerovou (160 cm).

A komu dalšímu chybí centimetry do adorovaného ideálu krásy?

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články