Fit a krásnáTestováníSoutěže

10 osudových mužů Kylie Minogue: Svedla britského prince, drsného rockera i chronického nevěrníka

10 osudových mužů Kylie Minogue: Svedla britského prince, drsného rockera i chronického nevěrníka
Zdroj: Shutterstock
+ 5 fotek+ 6 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

I když její náručí prošla hezká řádka mužů, australská zpěvačka Kylie Minogue (53) toho pravého stále hledá. Nejblíže k tomuto statusu má momentálně kreativní ředitel britské mutace časopisu CQ Paul Solomons (47). A kdo další výrazně vstoupil do života okouzlující pěnice?

Tereza Švandová 14. října 2021

Kylie nebyla nikdy vdaná, ač k tomu minimálně jednou měla velmi blízko. Jenže britský herec Joshua Sasse (33) jí na poslední chvíli zahnul. Mezi jejími milenci najdeme zpěváka Lennyho Kravitze (57) i britského prince Andrewa (61). Nejvýrazněji do jejího života ale zasáhl herec Olivier Martinez (55), který jí pomohl překonat rakovinu prsu.

20 nejslavnějších milenek Leonarda DiCapria: Nechybí mezi nimi ani jedna Češka
Mohlo by Vás zajímat:

20 nejslavnějších milenek Leonarda DiCapria: Nechybí mezi nimi ani jedna Češka

Jason Donovan (1984 – 1989)

Šlo doslova o splněný sen všech fanoušků australského seriálu Neighbours, když se tito dva dali dohromady. Jejich postavy Scott a Charlene spolu měli poměr i na televizních obrazovkách a díl, v němž se vezmou, patřil k nejsledovanějším epizodám celého seriálu.

Kylie a Jason spolu randili tři roky, než se roku 1989 rozešli. Donovan z odstupem let přiznal, že mu Minogue zlomila srdce. „Byl to hodně bolestivý rozchod. Trvalo mi opravdu dlouho, než jsem se z toho vzpamatoval. Doslova roky,“ řekl deníku Daily Mirror.

Michael Huthence (1989 – 1991)

Kylie podle všeho opustila Jasona kvůli frontmanovi skupiny INXS Michaelu Hutchenceovi. Ani tato romance ale neměla šťastný konec. Michael se přiznal, že jeho největším hobby bylo „kazit Kylie“ a po dvou letech jí dal kopačky kvůli modelce Heleně Christensen (52). Přesto až do muzikantovy tragické smrti v roce 1997 zůstali přáteli.

7 osudových žen Jean-Paula Belmonda: Svedl nejžhavější krásku své doby i vypočítavou zlatokopku
Mohlo by Vás zajímat:

7 osudových žen Jean-Paula Belmonda: Svedl nejžhavější krásku své doby i vypočítavou zlatokopku

Lenny Kravitz (1991)

Kylie evidentně dlouho netruchlila, podle dobře informovaných zdrojů prožila roku 1991 žhavý románek se zpěvákem Lennym Kravitzem.

Stephane Sednaoui (1996 – 1998)

O tomto vztahu se moc neví, Kylie v tu dobu nebyla zrovna na vrcholu popularity, a tak si mohla nerušeně užívat své lásky. S francouzským hercem, režisérem a fotografem strávila dva roky.

James Gooding (2000 – 2003)

Potkali se v březnu 2000 v zákulisí Brit Awards a chodili spolu tři roky. Žádná idylka to ovšem nebyla. Model James později přiznal, že Kylie v jednom kuse podváděl. Mezi jeho milenky patřily Sophie Dahl, Davinia Taylor a Martine McCutcheon.

11 nejslavnějších milenek Jamese Bonda: Jak vypadají ženy, které prošly náručí agenta 007
Mohlo by Vás zajímat:

11 nejslavnějších milenek Jamese Bonda: Jak vypadají ženy, které prošly náručí agenta 007

Olivier Martinez (2003 – 2007)

Po bouřlivém vztahu s Jamesem našla Kylie klid v náručí francouzského herce Oliviera Martineze. Strávili spolu pět let a právě Olivier byl Kylie největší oporou v době, kdy bojovala s rakovinou prsu. Rozešli se stejně harmonicky, jako spolu žili. „Došli jsme k závěru, že bude lepší, když se naše cesty rozdělí. Zůstáváme nadále dobrými přáteli,“ informoval pár ve svém prohlášení. Olivier následně přesídlil k Halle Berry (55), se kterou byl ženatý v letech 2013 – 2016.

Andrés Velencoso (2008 – 2013)

Kylie potkala modela Andrése během natáčení reklamy na svůj parfém. Chodili spolu pět let a rozešli se kvůli velkému pracovnímu vytížení. Zpráva přišla pouhý rok poté, co se Kylie zapřísahala, že „Andrés je ten pravý“.

Joshua Sasse (2015 – 2017)

Na veřejnosti to spíš vypadalo, že tím pravým bude o devatenáct let mladší Joshua Sasse. Britský herec při každé příležitosti vychvaloval svou přítelkyni až do nebes a roku 2016 přiznal, že se zasnoubili. „Nazýval ji svou snoubenkou a vtipkoval, že teď se konečně dostane bez problémů na každý večírek,“ tvrdil zdroj.

Pár pak společně vydal prohlášení, že se nevezme, dokud v Austrálii nebudou legalizované sňatky párů stejného pohlaví. Místo veselky ale následoval rozchod. Údajně kvůli Joshuově nevěře.

Princ Andrew (2017 – 2018)

Zlomené srdce si Kylie léčila v protekční náruči. S princem Andrewem se znali už dlouho, teprve po rozchodu s Joshuou se ale jejich vztah na nějakou dobu změnil podle zlých jazyků v milenecký. Ani jeden to ale nepotvrdil.

Paul Solomons (2018 – dosud)

Kylie přiznala poměr s kreativním ředitelem britské mutace časopisu GQ na své padesáté narozeniny. V únoru letošního roku hrdličky vyvracely spekulace o tom, že se zasnoubily poté, co se Kylie během pandemie covidu nastěhovala k Paulovi. Letos v říjnu se ovšem zpěvačce zastesklo po rodině a přesídlila do Austrálie. Sama. S Paulem prý zkusí vztah na dálku. Inu, hodně štěstí!

Zdroje informací
the-sun.com
Heatworld.com
Dailymail.co.uk

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články