Světlana (34): U přítele doma jsem se cítila dobře. Dokud se po nocích nezačaly dít ty nevysvětlitelné věci

strach
Zdroj: Freepik

Světlana tráví část měsíce u přítele. Když se stane, že je u něj přes noc sama, nemůže hrůzou usnout. Jakmile totiž ulehne do postele, dějí se v domě divné věci.

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 14. 04. 2024 19:00

Nikdy jsem na nic nadpřirozeného nevěřila. Dokonce jsem se vysmívala lidem, kteří se nějakým podobným zážitkem chlubili.

V přítelově domě se začaly dít nevysvětlitelné věci

Část měsíce bydlím u přítele. Má malý domeček se zahrádkou. Někdy se stane, že má noční směnu v době, kdy jsem u něj. Nikdy mi to nebylo nepříjemné, aspoň jsem měla čas na úklid a do růžova se vyspala, protože přítel jinak hodně chrápe. Pak se mi ale začaly dít ty podivné věci.

Odstartovalo to asi před rokem. Šla jsem spát a najednou začala blikat lampička na nočním stolku. Musela jsem ji vytáhnout ze zdi, protože mě to blikání děsilo. Znovu usnout se mi povedlo až po dlouhé době. V noci jsem na chvíli procitla a v místnosti bylo opět světlo. Bála jsem se otevřít oči a dělala, že dál spím. Hned druhý den ráno jsem koupila novou lampičku a tu starou vyhodila.

Lampička nepřestávala svítit, i když jsem koupila novou

Myslela jsem, že za tím stojí špatný elektrický kontakt. Jenže při další osamělé noci v domě se jev opakoval i s novou lampičkou. Krčila jsem se pod peřinou a snažila se usnout. Nešlo to. Navíc jsem cítila podivný tlak na peřině, jako by mi ji někdo tlačil na nohy. Musela jsem vyvinout velké úsilí, abych peřinu nadzvedla.

Z ložnice jsem té noci utekla a zavřela se v obýváku. Pustila jsem si televizi a čekala na ráno. Pro jistotu jsem všude zapálila svíčky a modlila se. Ráno mě přítel našel na gauči nevyspalou. ten den nemusela do práce, a tak jsem noční deficit snadno dohnala

Zjistila jsem, že je dům plný negativní energie

Noční zážitek jsem už nechtěla absolvovat znovu, a tak s partnerem lépe plánujeme můj pobyt u něj. Jsme spolu, jen když nemá noční směnu. Nedalo mi to a zašla jsem za kronikářkou obce. Dozvěděla jsem se, že se v domě nestala žádná tragédie. Dokonce tam ani nikdo nezemřel. Ale kronikářka mi prozradila, že minulý majitel získal dům podvodem.

Jsem přesvědčená, že negativní energii v domě aktivoval právě tento podvod. Pozvala jsem do domu člověka, který ho vyčistil od všeho zlého. Doporučil mi po dobu jednoho týdne zapalovat svíčky v místnostech, ve kterých cítím špatnou energii. Na internetu jsem zakoupila ještě sadu pro vykouření domu. Je vyrobena z bylinek. Pro svůj klid a znovunalezení rovnováhy v domě jsem udělala maximum. Snad to pomůže.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články