Sylvie (37): Na seznamce jsem trochu zalhala. Teď mám co dělat, abych udržela tempo s mladým milencem

Lechtivé příběhy čtenářek: Na seznamce jsem trochu zalhala. Teď mám co dělat, abych udržela tempo s mladým milencem
Zdroj: Freepik

Když si Sylvie hledala na seznamce milence, trošku zalhala o svých zálibách. Vymstilo se jí to, protože se seznámila s mladým klukem, který je ve skvělé formě...

Jana Jánská
Jana Jánská 11. 10. 2023 13:00

Nudu v ložnici jsem se nějakou dobu snažila vyřešit s manželem, ale žádný z mých pokusů nevyšel. On má chuť na sex jen občas. Já vím, je to divné, ale je to tak. Jinak si spolu rozumíme a mám ho ráda, takže o něj nechci přijít. Jen mi už dlouho chybí pořádný sex...

Našla jsem si mladého milence

Chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala ve světě online seznamování. Přišlo mi to bezpečnější, než hledat potěšení ve svém okolí nebo v práci. Po několika týdnech odmítání nabídek zoufalců, kteří neuměli ani pořádně česky, mi do oka padl mladý kluk.

Rostislav (27) je sportovec tělem i duší a je to na něm vidět. Tak krásné tělo jsem viděla snad jen v televizi. Nemá příliš velké svaly, ty já nemám ráda. Ale je hezky vyrýsovaný a ta figura ve mně cosi probudila. Navíc se mi s nim dobře psalo, zdálo se, že má něco i v hlavě.

Stejně jsem nejdřív chvilku váhala, jestli se s ním mám setkat. Jsem vdaná a svého muže miluji. Ale prostě se o mě neumí postarat v posteli. A když jsem jednou večer doma nepochodila s pokusem o sex, rozhodla jsem se, že dám šanci Rosťovi.

Možná jsem na seznamce neměla lhát

Rosťa mě pozval, ať si jdeme zaběhat na hráz. A tehdy mi došlo, že jsem udělala fatální chybu. Abych nějak zakamuflovala, že mi táhne na čtyřicet, na seznamce jsem mezi záliby napsala různé sporty. Chtěla jsem se "prodat" a naznačit, že i ve svém věku jsem ve formě.

Mám sice štíhlou postavu, ale vděčím za ni genům. Kvůli malé lži jsem měla před sebou rande, které mě trošku děsilo. Ale řekla jsem si, že to zkusím. A tak jsem v domluvený čas přišla na hráz v legínách, které jsem si koupila ten den. Nebyla jsem na takový materiál zvyklá, pořád mě někde něco kousalo.

Pak se objevil Rosťa. Samozřejmě tam doběhl, zatímco já vystoupila z autobusu, který má zastávku opodál. Rosťa mě přivítal se širokým úsměvem a mně se podlomila kolena ještě před během. "Můžeme začít?" zeptal se a já bych v té chvíli souhlasila snad se vším. Jen ne s tím, co mě čekalo.

Mladý milenec mi dává zabrat

Uběhli jsme pár stovek metrů. Rosťa mi něco povídal, ale já byla ráda, že se držím na nohou. Nedokázala jsem běžet a mluvit. Po chvilce se zastavil a koukal na mě. Já se zatím snažila nenápadně popadnout dech. "Ty asi moc nesportuješ, viď?" smál se Rosťa. A tak jsem vyložila karty na stůl. Řekla jsem mu, jak to mám doma a tak dále.

Myslela jsem si, že se otočí a rozeběhne pryč. Ale zůstal a pohladil mě po ruce. "Dobrá, nepůjdeme na to tak zhurta," řekl a kolem přehrady jsme se jenom prošli. Zjistila jsem, že je moc fajn kluk. Bavili jsme se o tom, že bych měla začít víc sportovat, abych s ním udržela tempo.

Pak mě pozval na kafe k sobě domů. Vklouzla jsem do sprchy, protože i ten krátký běh mi dal zabrat a byla jsem celá zpocená. A tehdy jsme se poprvé milovali. Naštěstí mi v posteli dech ještě nedochází...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články