Fit a krásnátestovánísoutěže

Nestárnoucí doktorka Quinnová. Jak dnes žije herečka Jane Seymour, kterou ničily manželovy nevěry

Nestárnoucí doktorka Quinnová. Jak dnes žije herečka Jane Seymour, kterou ničily manželovy nevěry
Zdroj: TV Prima
+ 4 fotky+ 5 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Herečka Jane Seymourová (68) patří k "nestárnoucím" legendám kinematografie. Představitelka svůdné Bond girl Solitaire či seriálové doktorky Quinnové, jejíž osudy můžete právě sledovat v televizi, nepřestává udivovat. S ranami osudu se poprala s grácií a zraje výhradně do krásy.

Kamil Šivák 28. ledna 2020

Seriál o doktorce Michaele Quinnové se odehrává v tehdy malém městě Colorado Springs v první polovině 19. století. Žena převezme lékařskou praxi po otci a musí se vypořádat s mnohdy nelehkými situacemi. Produkce pořadu započala v roce 1993 a skončila o pět let později. V roce 2018 zachvátil ateliéry westernového městečka požár a zničil je. Dá se tak říci, že tímto nadobro skončil jeden ze zásadních televizních počinů. Vy ho můžete pravidelně vídat každý den od 18 hodin na Prima Love.

Vyznamenání a návrhářství

Bývalá Bond girl se dočkala britského vyznamenání za zásluhy, které jí udělila samotná královna Alžběta II., a to v roce 2000. Předtím již získala cenu Emmy za film Onassis a Zlatý glóbus a Family Film Award právě za již zmíněnou roli doktorky Quinnové.

Ke startu vlastní značky oblečení ji přesvědčily tragické události z 11. září. Došla k názoru, že lidé už nebudou chtít trávit čas zdlouhavým nakupováním – snad kvůli strachu z dalšího útoku? Rozhodla se tak začít s oděvním návrhářstvím skrze firmu, která rozesílá módní katalogy do domácností střední a vyšší třídy. “Jednoduše vím, že každý chce vypadat dobře a stylově,” prozradila Jane. Do vymýšlení návrhů oblečení se pustila v pohodlí své rozměrné vily v Malibu v Kalifornii.

Bondova dívka Carole Bouquet dosáhla věku 62 let: V náručí kolika slavných fešáků se objevila?
Mohlo by Vás zajímat:

Bondova dívka Carole Bouquet dosáhla věku 62 let: V náručí kolika slavných fešáků se objevila?

Rozchod po dvaceti letech manželství

Život Jane se však neskládal jen z pozitivních věcí. Prošla si i ranami v milostném životě, v němž se doposud objevili čtyři muži. S tím posledním, režisérem Jamesem Keachem, ji pojilo dvacetileté manželství. Oba se seznámili právě při natáčení Doktorky Quinnové. Trávili spolu spoustu času, a nakonec oba zjistili, že jeden bez druhého nemohou být. “Přišlo to jako rána z nebe. Jednou jsme si prostě uvědomili, že jsme do sebe zamilovaní,” zavzpomínala Jane.

Narodila se jim dvojčata John a Christopher. Zajímavostí je, že oba synové dostali jména po jejich přátelích. John po zpěváku Johny Cashovi, který si zahrál v jedné epizodě seriálu, a Christopher po herci Christopherovi Reevovi, jenž se nejvíce proslavil rolí Supermana.

V roce 2015 pár oznámil rozchod, pro Jane to bylo extrémně těžké. Jamesovi nezbylo nic jiného než se z rodinné vily odstěhovat. Důvodem rozpadu manželství byla jeho nevěra.

Vetřelec nás děsí už čtyřicet let. Stvořil ho paličatý génius, který štval celý štáb
Mohlo by Vás zajímat:

Vetřelec nás děsí už čtyřicet let. Stvořil ho paličatý génius, který štval celý štáb

Na smutek platí Playboy a implantáty

“Musela jsem se se nějak vypořádat se stresem a počínajícím pocitem prázdnoty, kterou přinesl blížící se konec našeho vztahu. Tak jsem si udělala radost a nechala si zvětšit prsa,” prozradila Jane svůj další krok.

Hned ale dodala, že je to její jediná úprava. Řídí se prý dle rady svého otce, který říkával, že člověk se nejlépe cítí ve své vlastní kůži.

Aby toho nebylo málo, vrátila se v 67 letech před objektiv fotografů Playboye. S fotkami se pak ihned pochlubila na svém Instagramu. Poprvé se nechala vyfotit v roce 1973, tedy jako čerstvá Bond girl. Teď se z ní stala nejstarší modelka pánského časopisu. A proč vlastně ne – sama říká, že se nyní cítí tak dobře jako nikdy předtím.

NA NESTÁRNOUCÍ JANE SEYMOUR, JEJÍ MUŽE A ZAJÍMAVOSTI ZE SERIÁLU SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu