Fit a krásnátestovánísoutěže

Pravda a lež podle znamení zvěrokruhu: Kdo je lhář a kdo uznává pravdu?

Zdroj:Archiv

+ 10 fotek+ 11 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Dokážete rozeznat pravdu od manipulace a lží? Myslíte si, že lhaní není hříchem? Astrologie prý dokáže poskytnout důležité informace o tom, zda máte sklon přikrášlovat realitu, nebo zda pro vás pravda představuje absolutní normu. Člověk se často ocitá v chaosu, kdy se snaží vše rozsuzovat podle vlastních emocí, dojmů a principů, a to může ovlivnit jeho pravdomluvnost. Zajímá vás, jak je na tom vaše znamení zvěrokruhu?

Barbara Lorenzová 16. září 2019

BERAN (21. 3. – 20. 4.) 

Beran je považován za znamení, které je nejméně náchylné ke lžím. Důvod? Je přímý a nebojí se konfrontace. Výjimečně použije lež k obraně nebo ochraně milované osoby. A pravděpodobně nebude odhalena. Jaká tři slova Berany vystihují? Čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Toto znamení nemá žádnou zvláštní tendenci lhát. Býk si totiž nerad komplikuje život. Nemá strach bojovat, ale ctí pravdu. Takže jeho boj je vždy čestný. Obecně platí, že co Býk řekne, to udělá. Jaká tři slova Býky vystihují? Čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženec je excelentní lhář. Pravda je pro něj nuda. Je to znamení dvojí osobnosti, takže je mistrem lží a opravdu se vyzná. Ví, kde je pravda, ale je v neustálém pohybu, takže ji k životu nepotřebuje. Jaká tři slova Blížence vystihují? Čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci nejsou vyloženě lháři, ale žijí tak emocionálně, že někdy těžko rozliší lež od pravdy. To jim ale nikdo nemůže mít za zlé. Jsou to dobráci. A jsou spíše oběťmi manipulátorů. Snaží se odlišit od ostatních a mají své představy o pravdě. Jaká tři slova Raky vystihují? Čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

Archiv

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lev není lhářem, ale spíše má sklon k přehánění a zveličování. Svou pravdou většinou ubližuje ostatním. Je usilovný, impulzivní, ale nelze o něm říct, že by byl profesionálem ve lhaní. Svými velkolepými vizemi si vytváří vlastní realitu. Jaká tři slova Lvy vystihují? Čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panna je příliš tvrdá a náročná. Tudíž i mluvení pravdy má pro ni velkou váhu. Je přísná a něco jako lež nikdy nepřijme. Opovrhuje lidmi, kteří lžou a vymýšlejí si. Je také velmi diskrétní, takže svěřené tajemství zůstane v jejím případě v dobrých rukách. Jaká tři slova Panny vystihují? Čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váha je známá svou nerozhodností. Pokud musí lhát, je to ze dvou důvodů: buď je nespokojená, nebo se neumí rozhodnout. Za jiných okolností lhát nebude. Vzácně zalže, aby vzala něco na sebe. Má strach z potenciální konfrontace. Jaká tři slova Váhy vystihují? Čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štír je opravdu poctivý. Jasně a transparentně řekne, co si myslí. Kdyby lhal, cítil by se bezmocný a bez kontroly. Potřebuje mít nad sebou kontrolu. Štír se cítí zvlášť nepříjemně, pokud ví, že mu někdo lže. Jaká tři slova Štíry vystihují? Čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelec je bezprostřední a rád vynaloží úsilí k manipulativním plánům. Ale přímý lhář to není! Spíše zapomíná na detaily, které kdy vyslovil. Rád si vymýšlí příběhy a baví svým povídáním o dobrodružstvích, která zažil. Ale je pozitivní a lži se mu nelíbí. Jaká tři slova Střelce vystihují? Čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Praktickému Kozorohovi půjde lhaní hladce, pokud se k němu odhodlá. Ale není to jeho styl. Lže pouze v jednom případě, a to ve výchovných situacích, přece svým ratolestem neřekne úplnou pravdu. V tomto případě je to nezbytnost! Jaká tři slova Kozorohy vystihují? Čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář používá lež k ospravedlňování. Věří ve správnost svých myšlenek a je připraven lhát, aby své myšlenky dostal, kam potřebuje. Necítí potřebu dodržovat očekávání okolí. Necítí lítost, není ani manipulátorem a lhaní nebere jako hřích. Jaká tři slova Vodnáře vystihují? Čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Citlivé Ryby neklamou, ale je pro ně obtížné rozeznat pravdu od manipulací a lží. Mají sklon klamat sebe samy. Problém je pro ně v hodnocení celku. Jsou přizpůsobivé, a proto jsou často manipulovány druhými. Musí si pečlivě vybírat lidi, kterými se obklopí. Jaká tři slova Ryby vystihují? Čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu