Krasavec Mirek Šimůnek je na druhou svatbu připravený: Cvičím pětkrát týdně a jím dělenou stravu

Krasavec Mirek Šimůnek je na druhou svatbu připravený: Cvičím pětkrát týdně a jím dělenou stravu
Zdroj: Herminapress
Moderátor a herec Miroslav Šimůnek se bude podruhé ženit.Jeho vyvolenou se stala o tři roky starší Alice Tobiášová.S Miroslavem Šimůnkem jsme dělali rozhovor po skončení finále soutěže Muž roku, které moderoval se svou kolegyní Lenkou Špillarovou.S Lenkou Špillarovou už Šimůnek tvoří prověřenou profesionální dvojici.+ 6 fotek+ 7 fotek

Herec a moderátor Miroslav Šimůnek (44) si co nevidět vezme za ženu svou vyvolenou Alici Tobiášovou. Magazínu Lifee.cz se svěřil, že svatba proběhne v zahraničí. Nervózní prý není, protože už se jednou ženil, a to v roce 2004. Manželství mu ale tehdy nevydrželo.

Veronika Nováková
Veronika Nováková 31. srpna 2022

Přesné místo a datum zatím moderátor tají„Ještě nemáme termín – a nechceme ho ani říkat. Bude to v zahraničí. Plánovali jsme jednu zemi a jedno specifické místo. Tam poletíme a tam se také vezmeme. Pár fotek asi zveřejníme a to bude všechno,“ vysvětluje Šimůnek.

Nehodlá ani následovat trend, který v českém showbyznysu v posledních měsících sledujeme – že by svoji budoucí manželku opustil kvůli jiné ženě, jak jsme nedávno viděli u mužů Pavly Tomicové nebo Anety Vignerové„Asi je taková doba. Ale to se mě netýká, já už mám rozum a vím, co ve svých letech dělám. Před chvílí jsme se o tom bavili s kolegyní Lenkou Špillarovou, která říkala: ,Podívej se, téhle herečce je 57 let a bude se rozvádět!‘ Tak tohle já v plánu nemám,“ zapřísahá se moderátor.

Princ z pohádky Z pekla štěstí je ve 40 letech stále k mání.
Mohlo by Vás zajímat:

Honza, který nemá Z pekla štěstí: Miroslav Šimůnek je stále single!

Miroslav Šimůnek o svatbě

Máte před sebou důležitý krok ve svém životě.
Je to tak, chystá se svatba. Zatím nemáme přesný termín – a nechceme ho ani říkat. Bude to v zahraničí. Plánovali jsme jednu zemi a jedno specifické místo. Tam poletíme a tam se také vezmeme. Pár fotek asi zveřejníme a to bude všechno.

Jste nervózní?
Nejsem. Už jsem to jednou zažil, takže vím, co znamená obřad, někoho si vzít a dát mu na prst prstýnek. Moc se na to těším.

Neděsí vás trochu, že se páry kolem nás v poslední době spíše rozcházejí? Aktuálně je to například Petr Kolečko s Anetou Vignerovou. Jsou dnes muži přelétavější?
Já to ještě nevidím jako rozchod, vy ano? Ale ano, asi je to pravda, že jsme v poslední době všichni přelétavější, než tomu bylo v minulosti – a to nejen muži. Mimo jiné jsou jedním z faktorů sociální sítě. Lidé jsou si blíže, dřív to byly seznamky, dnes jsou to sociální sítě – a hned je nevěra dostupnější. Kvůli tomu nastávají velké komplikace v dlouhodobých vztazích. V Česku se zkrátka začíná vést mnohem promiskuitnější život.

Můžete to třeba srovnat s Amerikou?
Oproti Americe, kde jsem šest let žil, byli už tenkrát Češi na mnohem vyšším levelu, co se týká podvodů, a to i v manželských vztazích. Asi je taková doba. Ale to se mě netýká, já už mám rozum a vím, co ve svých letech dělám. Před chvílí jsme se o tom bavili s kolegyní Lenkou Špillarovou, která říkala: ,Podívej se, téhle herečce je 57 let a bude se rozvádět!‘ Tak tohle já v plánu nemám.

Aneta Vignerová má speciální recept na špagety carbonara: Její kuchařský um si dříve chválil i Petr Kolečko
Mohlo by Vás zajímat:

Aneta Vignerová má speciální recept na špagety carbonara: Její kuchařský um si dříve chválil i Petr Kolečko

Miroslav Šimůnek o postavě snů

Jak jste spokojený s letošním finále Muže roku?
Zažil jsem ho několikrát v roli hosta, tentokrát jsem ho moderoval, takže jsem opravdu nadšený. Je to prestižní akce, která dobře funguje už dlouhé roky a vždy je všechno perfektně připravené.

Měl byste vy sám podobné ambice? Uspět ve světě modelingu?
Ne, to rozhodně ne, já tyhle ambice raději přenechávám mladším. Ale vzpomínám si, že když jsem působil v Argentině a bojoval tam o jakousi kariéru, musel jsem mít na břiše buchtičky. To už je hodně dávno. Měl jsem přesně takovou postavu, jako mají finalisté.

Jak jste toho tenkrát docílil?
Dělenou stravou, k tomu hodně cvičení a správný způsob života. Většinou jsem přes den jedl hodně rýže a masa, večer potom hodně okurek, které člověka příjemně zasytí a zároveň hezky hydratují. Dnes už tohle nedělám, už je to pro mě moc drastická dieta.

Věčně usměvavého režiséra lidé milují. Filmovým kritikům ale leží hluboko v žaludcích
Mohlo by Vás zajímat:

Lidový režisér Zdeněk Troška slaví 66 let. Připomeňme si jeho nejslavnější filmy

Dnes už vám tedy na vzhledu tolik nezáleží?
Záleží, hodně záleží, protože můj vzhled mě také prezentuje. Rád se cítím dobře, je to propojené. Teď cvičím pětkrát týdně, pokud mi to čas dovolí. Miluju to, zbožňuju, a potřebuji být po cvičení durch zpocený a mít naběhnuté všechny ty dobré hormony štěstí. Dělenou stravu si v rozumné formě držím pořád a rád, protože je mi potom dobře.

V době pohádky Z pekla štěstí jste se stal idolem celé jedné generace právě díky tomu, jak vypadáte.
Vyrůstal jsem v době, kdy bylo cvičení spíše k neprospěchu a televize obsazovaly lidi, kteří byli zajímaví, než aby byli hezcí. Když jsem žil v Americe, producenti mi také často říkali – ty hodně cvičíš, tady necvičí skoro nikdo. Dokonce jsem byl na nějaké diskuzi s mladými herci a ti mi vytýkali, že cvičím. Tady v Česku se to změnilo se seriálem Ulice, do kterého začali najímat modelky – třeba Dominiku Kadlčkovou – a trend se otočil. Producenti najednou pochopili, že se diváci chtějí dívat na hezké lidi.

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Další články