Alkohol jako pomocník při sexu: Opravdu je potom milování kvalitnější?

2. Února 2018
Redakce Lifee.cz
Prohlédnout →
Pít či nepít?
Témata: sex , láska , pár , alkohol
Na první dobrou byste řekli, že vám alkohol při sexu určitě pomáhá. Pár drinků vám může ale akt lásky i pěkně zkazit. Rozhodli jsme se vyzkoumat, jaké jsou plusy a mínusy milování pod vlivem.

Po větším množství alkoholu jsou především ženy více otevřené a přestávají mít zábrany. Uznejte samy, že si mnohdy vybereme partnera, o kterého bychom si za střízliva neopřely ani kolo. Po probuzení jsme občas překvapené, kdo že to vedle nás leží. 

Nikdy nevíte, jak se po alkoholu ten druhý začne chovat.

Není pochyb o tom, že po alkoholu se cítíme být více sexy. Každá známe tu chvilku, kdy na sebe při odskočení na záchod špulíme pusu v zrcadle a máme pocit, že nikdo na světě není víc atraktivní.

Sex po něm může být lepší.

Co se týká negativních důsledků, nutno říci, že pár drinků navíc v nás vzbudí agresivnější chování. Rozhodně nevypadáme jako dámy, když křičíme sprostá slova na celé okolí. Nejednoho muže toto odradí.

Alkohol odbourává zábrany.

Nejvíc ze všech drog podporuje chuť na sex právě alkohol. Ženy se cítí dobrodružně a odvážně, muži zase sebevědomě a drze. Ať už je to jakkoli, množství alkoholu, co jste vypili vám ráno nedovolí vzpomenout si, co strašného jste prováděli, a to je možná dobře. 

Další

Diskuze

Reklama