Začněte svůj den vesele. Tento krátký příběh manželského páru a jejich neposedné kočky vás určitě pobaví

24. Května 2018
Pavel Dvořák
Docela by nás zajímalo, co se chudákovi taxikáři honilo hlavou.
Zdroj pixabay
Témata: kočka , taxík , maminka , manželé , záhon , dům
Jestli se tato neuvěřitelně vtipná historka opravdu udála, vůbec nevíme. Jisté ale je to, že umí opravdu pobavit, a jestli váš den nezačal zrovna vesele, může vám třeba zvednout náladu. Takže, jak to tedy bylo?

Byli jsme oblečeni a připraveni odejít na silvestrovskou party. Rozsvítili jsme noční světlo, zapnuli telefonní záznamník, zakryli klec s andulkou, protože se nám na ni pravidelně dobývá naše šílená kočka, kterou jsme vyhnali na dvůr.
Zavolali jsme do taxislužby a objednali taxíka. Taxík přijel a my jsme vyšli z domu předními dveřmi. Když jsme vycházeli, kočka, kterou jsme vyhnali na dvůr, proklouzla pod našima nohama zpět do domu.
Nechtěli jsme, aby zůstala uvnitř domu, protože se vždy snaží sežrat andulku. Manželka si šla sednout do taxíku, zatímco já jsem se vrátil dovnitř, abych vyhnal kočku z domu. Kočka ale vyběhla do patra a já jsem běžel za ní.
Manželka, která zatím čekala v taxíku, nechtěla, aby taxikář věděl, že dům bude celou noc prázdný. Takže mu sdělila, že se hned vrátím, že jsem jenom šel dát dobrou noc své matce.

Proslavil ho James Bond, kterého ztvárnil sedmkrát. Roger Moore mu dodal vtip i nadsázku

Po pár minutách jsem si sedl do taxíku vedle manželky a spustil jsem: „Lituji, že mi to trvalo tak dlouho. Ta kráva pitomá se schovávala pod postelí. Musel jsem ji šťouchat ramínkem do zadku, abych ji dostal ven! Snažila se mi utéct, tak jsem ji chytil pod krkem. Pak jsem ji musel zabalit do deky, aby mě nepoškrábala. Povedlo se ale! Odtáhl jsem ji po schodech dolů a vyhodil zpět na dvorek! Doufám, že se zase nevysere do zeleninového záhonu!“
Ticho v taxíku bylo ohlušující.

Diskuze

Reklama