Anežka (43): Můj nový přítel měl neustále nechutné narážky. Po skandální kávě s rodiči jsem mu dala kopačky

zamyšlená, zklamaná
Zdroj: Freepik

Anežka se před pár měsíci dala dohromady s Vítkem. Jenže netrvalo dlouho a nemohla vystát jeho nechutné narážky. Vítek totiž při každé příležitosti naznačoval, že má velké přirození.

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 20. 06. 2024 13:00

Vítek byl vysoký, štíhlý a chytrý muž v mém věku. Poznali jsme se na seznamce. Asi si v životě užíval a nasbíral zkušenosti, protože byl v posteli Bůh.

Kvalitní sex jako základ vztahu nestačí

Chvíli jsem byla okouzlená. Vítek měl prostě charisma. A když rozjel své umění v posteli, nevnímala jsem čas a užívala si plnými doušky. Dokonce jsem si jednu dobu myslela, že mám nějaké gynekologické problémy. Bolela mě vagína. Měla jsem ji napuchlou a velice citlivou na omak. Gynekoložka se shovívavě usmála a taktně mi sdělila, že sliznice sice vydrží hodně, ale taky potřebuje čas na regeneraci.

A když jsem si uvědomila, že jsme se milovali ráno, po příchodu z práce, než přišla dcera ze školy, a opakovaně v noci, uznala jsem, že moje vagína je zdravá, ale zaslouženě unavená. Když přešlo toto bláznivé období, začali jsme chodit mezi lidi. Seznamovat se navzájem se svými kamarády. A já si všimla jedné nepříjemné věci.

Přítel se věčně chlubil velkým penisem

Vítek byl mistr světa. Vše uměl, vše věděl nejlépe, ale hlavně byl rodilý Pražák a minimálně jednou během hovoru naznačil, že má velké péro a přidal historku, jak byl například v kempu ve společných sprchách a vedle něj se myl pán s maličkým pérem. Aby všem přítomným bylo naprosto jasné, že on je samec. A mně to začalo být nepříjemné.

Na tom, že je rodilý Pražák, si Vítek zakládal taky. Když se dozvěděl, že některý z mých kamarádů se do Prahy přistěhoval, přestal mu říkat jménem, ale posměšně na něj volal: "Á, náplava přichází," a hurónsky se u toho smál. Ani se nedivím, že kamarádi mi začali odmítat pozvání na návštěvu. Uvědomila jsem si, že ani Vítek nemá moc přátel. Vlastně mě seznámil jen se třemi lidmi ze své minulosti. Všichni to byli období borci jako on.

Po skandální kávičce s rodiči jsem mu dala kopačky

Jednou jsme s Vítkem byli na procházce po městě a potkali moje rodiče. Vítek je ihned pozval na kávu. Docela příjemně jsme si povídali, když Vítek najel na své narážky. Kulila jsem na něj oči a kopala ho do boty. Nic nepomohlo. Dělal ramena i na mého otce. Prostě Vítek chtěl mít navrch i u tohoto postaršího muže. A když začal mému otci vyprávět, jak jsme si večer výborně zasouložili, vykřikla jsem na celou kavárnu: "A dost. To nejde poslouchat. Uvědomuješ si, s kým tady sedíme?"

Rychle jsem se s rodiči rozloučila, omluvila se a táhla Vítka pryč. Když jsme došli domů, už mi bylo jasné, že je Vítek namachrovaný blb a že se za něj stydím. Vyčetla jsem mu nevhodné chování a na závěr ze mě vypadlo: "Kdyby ses nenarodil v Praze a neměl velké péro, tak jsi úplně v prdeli." Už jsem dál historky o jeho penisu nechtěla poslouchat. A vyprovodila ho z bytu.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články