Zuzka (31): Měla jsem strach ze samoty. První rande po rozchodu mě ale přesvědčilo, že být single je nejlepší volba
Jarmila (52): Exmanžel mi po patnácti letech napsal, že by to rád zkusil znovu. Poprvé pochybuji o své samotě
Eliška (27): Jako malé jsme si slíbily společnou svatbu. Já se ale vdávat nechci a kamarádka to bere jako zradu
Tomáš (33): Sestra se po smrti manžela dala na jógu. Zbláznila do toho i rodiče a já se bojím o všechny tři
Daniel (32): Máma se zbavila majetku a odstěhovala se do chatové oblasti. Bál jsem se, že je to sekta