Magická aura: Která 3 znamení zvěrokruhu mají momentálně silné charisma a nikdo jim neodolá?

Magická aura: Která 3 znamení zvěrokruhu mají momentálně silné charisma a nikdo jim neodolá?
Zdroj: Pixabay

Naše charisma a aura kolísají stejně jako naše nálady. Všichni máme fáze, ve kterých se vnějšímu světu zdáme poněkud nevýrazní a nenápadní, a pak ty, ve kterých ostatní očarujeme, aniž bychom pro to něco udělali. Následující znamení zvěrokruhu jsou v současné době obdařena velmi okouzlující aurou.

Jana Pospíšilová
Jana Pospíšilová 31. 03. 2021 13:30

Sami si toho často nevšimnou, ale jejich aura nyní září opravdu jasně. Velké charisma je něco, co je autentické a vychází přímo ze srdce. Často proto dokážou nevědomky inspirovat lidi okolo sebe.

Toto zvláštní charisma je často způsobeno tím, že se tato znamení zvěrokruhu nyní cítí vnitřně osvobozená. Zkrátka když vstoupí do místnosti, okamžitě na sebe strhnou veškerou pozornost. O kterých zrozencích je řeč?

Znamení zvěrokruhu Ryby (21. února – 20. března)

Merkur a Neptun vám nyní propůjčují svou jedinečnou energii. Občas vám vyhovuje působit na ostatní, koneckonců právě to vás dělá mnohem sympatičtějšími. Zajímají vás nové nápady a inspirace, a to vám přináší mnoho obdivu.

Znamení zvěrokruhu Blíženci (22. května – 21. června)

Mars nyní inspiruje vaši dynamiku, energii a motivaci. Vaše obrovské nadšení je přímo nakažlivé. Vaše silné stránky se teď jasně ukazují a jste také pro ostatní velkou oporou.

Znamení zvěrokruhu Lev (23. července – 22. srpna)

Díky podpoře Jupiteru, Saturnu a Merkuru jste vůči svým nejbližším zcela otevření. Velmi na ně působíte svou atraktivní a sympatickou aurou. Do svého nitra si vpouštíte hluboké pocity a přesně takhle to cítí ti správní lidé.

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články