Fit a krásnátestovánísoutěže

Šťastný den podle horoskopu, který je ten váš?

Thumbnail # Šťastný den podle horoskopu, který je ten váš?

Zdroj:Pixabay.com

Každé znamení zvěrokruhu má svůj šťastný den. Neděle například náleží Lvům a Lvicím. Podívejte se, který šťastný den je ten váš a využijte jeho síly ve svůj prospěch.

Kateřina Niekurzáková 15. března 2020

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Šťastným dnem Beranů je úterý, které ovládá ohnivý Mars. Jde o den, který je vhodný k řešení praktických problémů a neshod s ostatními. Nabádá nás k tomu, abychom byli aktivní a dali jsme průchod našim ambicím. Musíme si ale dávat pozor na drobné úrazy, které hrozí víc než jindy.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci se nachází pod patronátem Venuše, proto je jejich dnem pátek. Je to ideální den na setkání s přáteli nebo na dobrou večeři s partnerem. Člověk by měl v tento den dělat všechno, co má rád a co ho baví. Je to také ideální den na nákupy, kdy se můžeme trochu rozšoupnout.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Středu ovládá Merkur, který je patronem Blíženců. Jde proto o den, který přeje komunikaci a vyjasňování problémů. Lidé jsou najednou společenštější a povídavější, což usnadňuje obchody a uzavírání smluv. Středa je také dobrým dnem pro tvůrčí práci a pro všechny umělecké činnosti.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Dnem Raků je pondělí, které ovládá proměnlivá Luna. Lidé proto bývají emocionálnější než obvykle a snadno podléhají nejrůznějším náladám. Luna je synonymem lásky a citů, proto většina z nás nerada opouští domov, když musí ráno odejít do zaměstnání.

Thumbnail # Horoskop lásky na březen 2020: Panny mohou začít hledat jinde, Račice se ocitnou v pokušení
Mohlo by Vás zajímat:

Horoskop lásky na březen 2020: Panny mohou začít hledat jinde, Račice se ocitnou v pokušení

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Patronem Lvů je samotné Slunce, proto jim náleží neděle. Ta je dnem, kdy máme odpočívat od práce a věnovat se tomu, co milujeme. Je to den radosti, lásky a tvůrčí aktivity, kdy jme pány svého času. Slunce nám umožňuje, abychom kolem sebe viděli alespoň na okamžik jen to hezké.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Praktické Panně vládce stejně jako Blížencům činorodý Merkur, proto je jejím dnem v týdnu středa. Právě tehdy můžeme úspěšně započíst nový projekt, nebo se pustit do náročného úkolu, který jsme několik dní odkládali. Středa přeje pilné práci a vytrvalosti!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Dnem Vah je stejně jako u Býků pátek. Jde o den, kdy bychom se měli soustředit na příjemnější stránky života. Jelikož je pátek pod nadvládou Venuše, měli bychom se věnovat lásce ve všech podobách. V týdnu nedostaneme lepší příležitost pro romantické rande nebo večerní procházku.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Znamení Štíra se nachází pod patronátem tajemného Pluta. Pluto sice nemá svůj den v týdnu, ale velice dobře s ním koresponduje Mars a úterý. To je dnem aktivity, kdy máme potřebnou sílu na dosažení svých cílů. Štíři proto mohou v tento den všechno vnímat intenzivněji.

Thumbnail # Ženy narozené ve znamení Ryb: Křehké krásky, které vědí, co od života chtějí
Mohlo by Vás zajímat:

Ženy narozené ve znamení Ryb: Křehké krásky, které vědí, co od života chtějí

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Dnem Střelců je čtvrtek, který je ovládán nejmocnější planetou Jupiterem. Jupiter umožňuje růst v jakékoliv oblasti a pomáhá k dosažení cílů, zejména pokud jde o ty materiální. Jupiter přináší všeobecný rozhled a možnost rozšiřování si vědomostí.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Planetárním vládcem Kozorohů je Saturn, kterému je zasvěcena sobota. Jde o den, kdy bychom si měli ujasnit priority a svůj další postup. V tento den nás může potkat řada životních zkoušek, které musíme překonat, abychom mohli jít dál.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Patronem Vodnářů je planeta Uran, která svůj den v týdnu nemá. Uran však dobře koresponduje se Saturnem, proto je příznivým dnem pro Vodnáře sobota. Ta představuje celou řadu výzev, jelikož je to den, kdy se můžeme naplno věnovat svým koníčkům a nikdo nás neomezuje. Ideální den pro svobodomyslné Vodnáře!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Vládcem Ryb je Neptun, který svůj samostatný den v týdnu nemá. Jelikož je Neptun pánem moří, skvěle ladí s proměnlivou Lunou. Dobrým dnem pro Ryby je proto pondělí, kdy si mohou ujasnit svoje city a emoce. Pondělí také přináší nové příležitosti.

CHCETE VĚDĚT VÍCE O VAŠICH ŠŤASTNÝCH DNECH? ČTĚTE V GALERII:

Podobné články

Zavří­t reklamu