Zářijový horoskop je tady! Co nám tento měsíc nadělí?

Zářijový horoskop je tady! Co nám tento měsíc nadělí?
Zdroj: Archiv
Do příjemných nabídek.V práci musíte prosadit vlastní pravdu.Budete si muset sypat popel na hlavu.Vztahy s kolegy nebudou ideální.+ 9 fotek+ 10 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Září přinese velké změny. Hvězdy se zaměří na citovou stránku vašeho života. U některých zrozenců budou převládat názorové neshody, ti ostatní vzplanou nad maličkostmi. Po celý měsíc budete investovat do toho, co vás dělá šťastnými. Které znamení si najde novou lásku a které bude nachytáno při činu? Jaký pro vás bude začátek podzimu? A co vám předurčily hvězdy? To se dozvíte v našem velkém zářijovém horoskopu!

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 4. září 2019

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, v září budete mít problémy s autoritami a hádky v práci se stanou každodenní rutinou. V lásce to bude bouřlivé, ale odvážnému štěstí přeje a singles se dočkají přitažlivého a zajímavého protějšku. Ve vztahu se budete muset snažit nad problémy povznést. Do čeho byste měli investovat svůj čas? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, co ví hvězdy o budoucnosti vaší lásky, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT13 a svůj dotaz na číslo 904 30 46.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci, v září budete trochu odtažití, ale za každou cenu si chcete najít nový vztah. Odhoďte zábrany, protože váš případný nový vztah nebude mít dlouhého trvání. Najít někoho spolehlivého bude nyní nemožné. Co se vám naopak vyplatí, je aktivní zájem o vašeho miláčka. Co byste měli udělat v prvních zářijových dnech? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, co ví hvězdy o budoucnosti vaší lásky, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT13 a svůj dotaz na číslo 904 30 46.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, tento měsíc pro vás bude pořádná mela! Ve vztahu se snažíte najít kompromis, ale konverzace mezi vámi a vaší drahou polovičkou nevedou nikam. V tomto duchu se ponese celý měsíc. Ke zlepšení dojde na konci měsíce. Singles vyhledávají nové známosti, ale žádná je nenaplňuje tak, jak by si představovali. A co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, co ví hvězdy o budoucnosti vaší lásky, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT13 a svůj dotaz na číslo 904 30 46.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

V tomto měsíci vás optimismus neopouští. S partnerem si v mnoha věcech rozumíte a na vše se díváte z lepšího úhlu. Tam, kde cítíte, že dojde k výbuchům a hádce, raději odcházíte. V září se prostě budete vyhýbat zbytečným komplikacím. Jak se vám povede v práci a co pro vás bude náročné? To se dozvíte ve fotogalerii.  A pokud chcete vědět, co ví hvězdy o budoucnosti vaší lásky, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT13 a svůj dotaz na číslo 904 30 46.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.czArchiv

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v září vám Merkur i Venuše, kteří vstoupí do Vah, přinesou harmonii a klid ve vztazích. Singles budou mít z čeho vybírat, ale v tomto měsíci dají přednost jiným typům než těm, které je lákají. V práci vám bohužel bude chybět vaše obvyklá nápaditost. O co se však budete snažit? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, co ví hvězdy o budoucnosti vaší lásky, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT13 a svůj dotaz na číslo 904 30 46.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v září se snažte vyhledávat co nejvíce společných zájmů, které máte se svou drahou polovičkou. Potřebujete svůj vztah posílit. Singles budou pod nátlakem a nebudou si vědět rady s tím, kterému nápadníkovi dát přednost. Vaše přitažlivost bude přímo magická! Komu se hned nesmíte vrhat do náruče? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, co ví hvězdy o budoucnosti vaší lásky, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT13 a svůj dotaz na číslo 904 30 46.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, září je vaše! Vaše znamení bude vévodit několika planetám, a tak budete mít obrovskou moc! Každopádně si půjdete za tím, co vás dělá šťastnými. Hvězdy vám přejí v nalezení pana Božského. Vysněného partnera potkáte díky svým přátelům. A co se změní ve vašem vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, co ví hvězdy o budoucnosti vaší lásky, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT13 a svůj dotaz na číslo 904 30 46.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, máte před sebou měsíc, ve kterém se budete muset hodně soustředit a dát věci do pořádku. Kolem vás se točí zábavný protějšek a vy jej po několika setkáních neumíte odmítnout. Jen vaší lásce by se to nemuselo líbit a mohli byste být nachytáni přímo při činu. I v zaměstnání září signalizuje určité trable. A jak se v tomto měsíci povede nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, co ví hvězdy o budoucnosti vaší lásky, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT13 a svůj dotaz na číslo 904 30 46.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, hvězdy signalizují období plné divokosti a vášnivých chvilek. V polovině měsíce singles narazí na protějšek se stejným smyslem pro humor a podniknou adrenalinové zážitky. V práci vám hvězdy předpovídají pracovní vzrůst. Čeká vás lepší pozice i lepší finanční ohodnocení. A jak se vám bude dařit ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, co ví hvězdy o budoucnosti vaší lásky, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT13 a svůj dotaz na číslo 904 30 46.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroh bude v tomto měsíci překvapivě přátelský. Své konzervativní postoje odsune na druhou kolej. Ve vztahu ke svému miláčkovi se začnete nečekaně angažovat a vaše láska vás za to bude zbožňovat. Venuše ve Vahách vám může způsobit napjaté vztahy v práci, ty ale nebudou trvat dlouho. A jaký začátek podzimu budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, co ví hvězdy o budoucnosti vaší lásky, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT13 a svůj dotaz na číslo 904 30 46.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v září si uvědomíte, jak moc milujete život a budete si ho užívat plnými doušky. Hvězdy předpovídají i kratší vycestování. Slunce, které vstoupí do Vah, vám přinese romantiku a splněná přání. Na poli pracovním vás čekají menší nesrovnalosti, se kterými se hravě vypořádáte. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, co ví hvězdy o budoucnosti vaší lásky, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT13 a svůj dotaz na číslo 904 30 46.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybky, v tomto měsíci vás budou Váhy drtit. Čím? Jejich nejistotou a nerozhodností. Energie tohoto tranzitu vás budou provázet po celý měsíc. Singles se nemohou těšit na intenzivnější city, protože nebudou mít jistotu. Pokud plánujete dělat ve vztahu vážnější rozhodnutí, odložte je raději na říjen. I když to v září bude jako na houpačce, nemějte strach. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, co ví hvězdy o budoucnosti vaší lásky, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT13 a svůj dotaz na číslo 904 30 46.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Influencerka Dominique Alagia (17): Ti nejlepší mohou na TikToku vydělat i 400 tisíc měsíčně, ale je to psychicky náročná práce

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články