Předvánoční rychlovky: Nemáte čas vyvářet? Tyto recepty máte hotové do půl hodinky!

21. prosince 2019
Pixabay
Pixabay

Vánoce jsou za dveřmi a vy nemáte uklizeno, nakoupeno ani zabalené dárky a rodina má hlad. Smrtelná kombinace! Nezoufejte však, nemusíte stát kvůli poctivému jídlu hodiny u plotny, stačí si přečíst pár tipů na dobroty za pár minut a zapojit fantazii.

Česká klasika jinak

Klasická česká jídla vyžadují hodiny příprav. V dnešní době ale nemá většina žen čas každý den postávat u plotny a vyvařovat. Tyto rychlé a chuťově nezapomenutelné pokrmy proto ocení nejen zaměstnané ženy, ale i muži v zástěře, kteří nechtějí strávit v kuchyni hodiny.

Půlhodinka v kuchyni

Nemusíte tedy strávit v kuchyni dvě hodiny, abyste uvařili dobře a zdravě, stačí vědět, jak na to. Každý z těchto receptů vám zabere maximálně 30 minut, takže můžete být šéfkuchařem, i když zrovna nestíháte.

Ideální pro studenty

Kromě zaneprázdněných žen a donucených mužů se tyto recepty mohou hodit i studentům, kteří nemají na internátech, kolejích nebo v levných pronájmech moderní a různorodé kuchyňské vybavení.

Dovolenková kuchyně

Rychlé recepty jsou ideální také na dovolenou, nikomu se nechce stát hodiny u plotny, když může trávit svůj volný čas s blízkými. Až se vrátíte z výletu, nákupů nebo procházky, stačí vám pouhá půlhodinka a hladové krky budou nasycené.

NA RECEPTY HOTOVÉ DO PŮL HODINY SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Zavří­t reklamu