Lucie (45): Zapletla jsem se synem své nejlepší kamarádky. Bojím se, že to praskne, ale nemohu si pomoci

žena
Zdroj: Freepik.com

Lucie nám zaslala svůj příběh o tom, jak se zamilovala do syna své nejlepší kamarádky a teď má strach, že se to ona dozví. Jenže lásce neporučíš a i přes možný pořádný průšvih se Lucie své lásky nehodlá vzdát. Dá se s takovou situací něco dělat?

Šárka Žižková
Šárka Žižková30. 08. 2020 11:00

S Lídou jsme dlouholeté kamarádky, vlastně snad od té doby, co jsme začaly chodit. Měly jsme i období, kdy jsme se třeba rok neviděly, ale pak jsme v klidu dokázaly navázat tam, kde jsme skončily. Ona měla manžela a syna Radima (22), já jsem na dceru Kláru zůstala od jejího narození sama.

Vyrostl z něj chlap

Často jsme vyrážely s dětmi na výlety nebo na víkend na chatu. Naše děti byly sice už dospělé, ale jezdily s námi rády. My jsme si s Lídou přály, aby se do sebe naše děti zamilovaly, mohl to být hezký příběh o tom, jak se znají od miminek a nakonec se vezmou. Ale Klára si už svého milého našla a Radim byl stále sám. Byl to velmi dobře vychovaný kluk, ke všemu byl i moc hezký a hodný.

Na posledním víkendu, kam jsme jeli všichni zase společně, jsme se s Radimem docela dlouho zapovídali, měli jsme hodně společných témat. Od toho dlouhého večera, kdy jsme seděli skoro do dvou do rána, jsem ho začala vnímat trochu jinak. Určité myšlenky jsem si musela vyloženě zakazovat. Byl to syn mojí nejlepší kamarádky a druhý veliký problém byl věk. Dělilo nás něco přes dvacet let.

Ženu se do velikého maléru

Nedávala jsem na sobě nic znát, ale vždycky jsem se těšila, až Radima uvidím, i když jsem věděla, že je to špatně. Jenže jak se ukázalo, v něm se pralo něco podobného a jednou mě během našeho rozhovoru, kdy za rohem stála jeho matka, pozval na skleničku. Rozbušilo se mi srdce, cítila jsem jisté potěšení sama v sobě.

Byl originální, protože jsme nešli do žádné vinárny nebo baru. Sešli jsme se na půl cesty, bez auta a s láhví jsme šli na jednu vyhlídku, kde jsme si roztáhli deku a zase se ponořili do rozhovoru.

Když mi podával skleničku s vínem a nechtěně se mě dotkl, tělem mi projelo vzrušení. Sama sebe jsem uklidňovala v tom, že jsem spíš opilá a tak se chovám jako puberťák. Jenže když si mě k sobě přitáhl a začal mě velmi něžně líbat, došlo mi, že jsem v tom až po uši a mám veliký problém.

Pak z něj vypadlo přiznání, že jsem se mu líbila, už když mu bylo patnáct let, a doufal, že se jednoho dne najde chvilka, kdy bude moci projevit své city.

Začali jsme spolu chodit, což vzhledem k okolnostem zní dost směšně, ale já si nemohla pomoci. Oba jsme věděli, že se to nesmí Lída dozvědět a tím pádem vlastně nikdo, protože drby se šíří rychle. Zatím se skrýváme, jak to jde, ale stále si přemítám v hlavě, co se asi stane, až se moje nejlepší kamarádka dozví, že chodím s jejím synem. Její představa o budoucí snaše je určitě jiná.

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články