Magda (34): Začaly mi vadit partnerovy doteky. Vůbec netuším, co za tím může být

Magda (34): Začaly mi vadit partnerovy doteky. Vůbec netuším, co za tím může být
Zdroj: Freepik

Magda žila dlouhá léta ve spokojeném vztahu, jenže teď je něco jinak. Jakmile se jí partner Miloš dotkne, je jí to nepříjemné. Nejhorší je pro ni milování. Už takhle nemůže žít. Ví, že mu musí říct pravdu.

Šárka Žižková
Šárka Žižková22. 06. 2022 10:00

Strašně mě mrzí, čím si teď procházím s partnerem Milošem (30). Mám v sobě nevysvětlitelný blok, který mi znemožňuje spát s ním. Sama to neumím pojmenovat. Už jen z představy intimního spojení mi běhá mráz po zádech. Snad to neznačí konec vztahu.

Vadí mi fyzický kontakt s partnerem

Vážně nerozumím tomu, co se děje. Vedeme totiž spokojený život. Máme dům v klidné lokalitě na kraji města. Naše dvě děti nám dělají radost. Janička (9) je ve škole velmi šikovná a synátor Matěj (5) je pro změnu nebývale nadaný na sport. Miloš i já máme dobrá zaměstnání. Nejenom že nás baví, ale vynáší i slušné peníze.

Jsme vcelku aktivní rodina, chvíli neposedíme. Rádi se o víkendech vydáváme do víru nových zážitků. Jednou jedeme do aquaparku, jindy si vyrazíme zaskákat do jump areny. Nejsou nám cizí ani výlety do přírody. Třeba takové zatopené lomy? Ty naše děti přímo miluji. A tak se sama sebe ptám, co se to se mnou děje.

Už delší dobu jsem cítila, že kdykoliv na mě Miloš sáhne, mám osypky. Stačil k tomu letmý polibek po příchodu z práce, nebo jeho ruka na mé noze během sledování televize. Přistihla jsem se, jak uhýbám jakémukoliv fyzickému kontaktu. Uvnitř jsem se okřikovala, co to dělám. Že je něco kardinálně špatně, mi došlo během milování před třemi měsíci.

Milování je mi proti srsti

Děti už spaly a Miloš vycítil příležitost. Leželi jsem v posteli a já se chystala spát. Když jsem cítila jeho ruku pod peřinou, vyjela mi tepovka nahoru. Rozbušilo se mi srdce a tichý hlas v mé hlavě prosil, ať hlavně nechce sex. Když mi Miloš rozvíral nohy, cukla jsem. „Ty nechceš?" zašeptal mi roztouženě do ucha.

„Pojď, mám na tebe hroznou chuť," šátral dál pod peřinou. „Já dneska nechci," špitla jsem. „Já ti ukážu, že chceš," pronesl a strčil hlavu pod peřinu. Místo toho, abych se oddávala rozkoši, mi tekly slzy. Cítila jsem, jak je mi to nepříjemné. Celé tělo jsem měla sevřené v křeči. Nepřála jsem si nic jiného, než aby bylo po všem.

Orgasmus jsem předstírala jen proto, aby už to skončilo. Až do rána jsem zírala do stropu a přebírala si v hlavě, co se to děje. Ještě ráno jsem tím byla rozhozená. Během přípravy snídaně si za mě Miloš stoupl, chytl mě za boky a políbil za krk. Dřív by mnou projelo vzrušení. Dnes jsem se klepala.

Musím to partnerovi říct

Nechápu, co se děje. Proč mi jeho doteky vadí? Ve všem ostatním si rozumíme. Vzájemná komunikace je na skvělé úrovni. Dál všechno podnikáme společně. Miluji chvíle se svou rodinou. Miloše mám ráda, ale něco je jinak. Kdykoliv se teď v ložnici k něčemu schyluje, vymýšlím si důvody, proč ne.

A takhle to nechci. Sbírám odvahu, abych Milošovi řekla pravdu. Bohužel, sama nevím, co za tou pravdou je. Krize? Nebo už mě nepřitahuje? Kdybych byla třeba chvíli po porodu, sváděla bych to na hormony. Ale po pěti letech asi těžko. Je mi to strašně líto, protože Miloš je skvělý muž. Nezaslouží si to. Trápím se tím a nutně potřebuji zjistit, co za tím je. Nechci ho ranit, takže musím toto téma otevřít šetrně. A doufat, že najdeme společné řešení.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články