Saša (33): Z manžela se stal hrozný smraďoch, ale copak se s ním kvůli tomu mohu rozvést?

žena si drží nos
Zdroj: Freepik.com

Saša má s manželem menší problém. Od svatby přibral, což by jí vyloženě nevadilo, ale jelikož sní všechno možné, tak poté také velice zapáchá. A s tím se Saša smířit nedokáže a je zoufalá.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 18. ledna 2021

Když se tak dívám na svatební fotky, tak musím říct, že tři roky po svatbě vypadáme hodně jinak. Martin přibral minimálně patnáct kilo a já asi pět.

smutná žena
Mohlo by Vás zajímat:

Kamila (32): Vzali jsme se po třech týdnech chození. Nesnáším to, měla jsem jinou představu

Jí všechno možné

Vzhledem k tomu, že je vysoký, tak mi to u něj ani tolik nevadilo. Problém je v tom, že jí všechno možné a plácá to jedno přes druhé. Takže když jsem minule dělala k večeři míchaná vajíčka, snědl plný talíř, zajedl to čokoládou a o hodinu později si dával topinky s česnekem.

starší žena postava
Mohlo by Vás zajímat:

Bedřiška (51): Manžel je obézní, že si ani boty nezaváže, a mně nadává, že jsem přibrala tři kila

Nedá se to vydržet

Abych se přiznala, občas si dám také čokoládu nebo něco nezdravého, ale i když někdy jíme stejné věci, na mně to není vůbec poznat, co se zápachu týče. Když budu konkrétní, čím víc Martin jí a zapíjí to ještě pivem nebo limonádami, tím víc je poté nadmutý a zapáchá, když si ulevuje.

Dcera se tomu vždycky směje, protože on ještě schválně přitlačí víc, aby to udělalo co nejšílenější zvuk, ale ten zápach se opravdu nedá snést. A to myslím vážně. Není to normální a už jsem si vyhledávala na internetu, co znamená, když někdo takto abnormálně smrdí.

Schválně jsem zkoušela jeden den jíst to samé, co jí on, a nic. Poté jsem mu vařila zdravě, ale i tak jsem přišla na to, že si potají dal trochu čokolády, a zase smrděl tolik, že jsem musela větrat půl hodiny.

muž v bílé košili
Mohlo by Vás zajímat:

Lukáš (37): Manželka přestala dbát na hygienu. Být vedle ní je peklo

Nechce s tím nic dělat

Prosila jsem ho, aby upravil stravu, aby používal nějaké tabletky na pročištění jater, nebo alespoň něco zkusil, protože se vedle něj opravdu nedá žít. Je to opravdu trapné, ale zašlo to tak daleko, že mu vyhrožuji, že jestli si ještě jednou prdne, tak se stěhuji. Ale na to konto mi samozřejmě řekne, že to je nereálné a nemůže za to.

Odmítá si chodit ulevovat vedle do pokoje, protože to prý stejně nestihne, a já jsem už zoufalá. Často ležíme v posteli, a i když je přikrytý dekou, tak to do pár sekund „prosákne“ ven a já musím utéct. Pro mě je tím manžel nechutný a říkám mu to pořád, aby se mu rozsvítilo, ale on s tím nic dělat nechce. Přestože doma jeho stravu hlídám, neovlivním, že si někde nakoupí nezdravé věci, jemu je to jedno.

Jenže já se kvůli tomu rozčiluji každý den a vážně jsem přemýšlela nad rozvodem, což jsem mu i řekla. „Ty se chceš rozvést, protože prdím?“ ptal se. „Protože smrdíš!“ řekla jsem důrazně, ale ani to ho nepřimělo něco změnit. Vím, že to je absurdní, ale opravdu se to nedá vydržet.

manželé
Mohlo by Vás zajímat:

Aleš (38): Žena mě začíná děsit kvůli hodinám. Zaseknou se, něco se stane a pak zase jdou

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Další články