Fit a krásnátestovánísoutěže

Martin (25): Pronajal jsem svůj byt cizincům. Po návratu domů jsem se ale nestačil divit

Martin (25): Pronajal jsem svůj byt cizincům. Po návratu domů jsem se ale nestačil divit

Zdroj:pixabay.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Koronavirus sice uvěznil miliony lidí doma, až ale všechno zcela pomine, začne se zase neomezeně cestovat po celém světě. Tak, jak se to dělo i před karanténou. Některé „výlety“ ale čas od času dopadnou jinak, než by měly. Podívejte se, s jakou otřesnou zkušeností se musel vyrovnat Mirek.

Kateřina Sobolová 3. července 2020

Studuji vysokou školu v Praze. Díky rodičům mám vlastní malý domek na okraji Prahy, který během léta vždy pronajímám. Sám totiž cestuji po světě, a tak jsem si řekl, že než aby byl můj dům dva měsíce prázdný, tak ho radši přes nějakou online platformu nabídnu ostatním.

Thumbnail # Pavel (29): Tchyně je naprosto nesnesitelná. Žít s ní pod jednou střechou pro mě dál není možné
Mohlo by Vás zajímat:

Pavel (29): Tchyně je naprosto nesnesitelná. Žít s ní pod jednou střechou pro mě dál není možné

Návštěva z Itálie

Praha má co nabídnout, a tak je o můj dům pravidelně zájem – zejména tedy z ciziny. Jeden z požadavků, které jsem pro klienty zadal, je to, že chci, aby jim bylo přes padasát let. Vím totiž, že takoví cizinci už bývají klidnější a radši než na pařby do města přijedou za památkami a kulturou.

Až do loňského léta jsem s nikým neměl problémy. Všechno ale změnila pětičlenná skupinka z Itálie. Nejmladšímu muži bylo 55 let, tomu nejstaršímu o osm více. Komunikace s nimi probíhala úplně v pohodě, a zatímco já jsem jel na dva týdny do USA, jim jsem poskytl útočiště u mě. Přijeli na čtyři dny.

Thumbnail # Jiřina (54): Přítelkyně mého syna je blázen. Věří, že náš dům je prokletý
Mohlo by Vás zajímat:

Jiřina (54): Přítelkyně mého syna je blázen. Věří, že náš dům je prokletý

Byla to krev?

Klíče od bytu jsem jako vždy nechal u sousedů a vyrazil jsem za dalším dobrodružstvím. To jsem ale netušil, jaké dobrodružství se během toho odehrává u mě doma. Když jsem přijel a otevřel jsem dveře, málem mi spadla brada. Všude v chodbě byly poházené flašky od alkoholu a celý dům šíleně páchl po odpadcích.

V pokoji byla potrhaná sedačka, na stole stopy po bílém prášku, po zemi střepy z rozbitých sklenic. Úplně jsem ztuhl a bál jsem se, co dalšího na mě ještě čeká. Vešel jsem do kuchyně a zarazily mě červené fleky na zdi. Byla to krev? Nejspíš jo. Bylo mi fakt těžko.

Thumbnail # Žaneta (28): Moje rozhodnutí zničilo život celé rodině. Nemůžu se z toho vzpamatovat
Mohlo by Vás zajímat:

Žaneta (28): Moje rozhodnutí zničilo život celé rodině. Nemůžu se z toho vzpamatovat

Záchod byl fuč…

Koupelna jejich řádění docela přežila – podle toho smradu, který se všude rozléhal, ji totiž nejspíš ani nepoužívali. Úplně mě ale dorazilo, když jsem nakoukl na WC. Záchod byl totiž pryč, úplně celý. K čemu jim byl? A kam ho odnesli? Proboha, co se to stalo…

Hlavou se mi honilo miliony myšlenek. Vytáhl jsem mobil a chtěl jsem volat na policii. Ale pak jsem si řekl, že když u mě napáchali takovou spoušť, tak jsou asi schopni všeho. A s takovými lidmi já už nechci mít nic společného. Takže jsem byt uklidil, opravil a vrátil ho do původního stavu.

Situace ve světě už se zklidňuje a já tak v létě zase nejspíš vyrazím na cesty. Jestli ale svůj byt pronajmu dalším „slušným“ padesátníkům, jsem se zatím nerozhodl.

Thumbnail # Mirka (26): Oddávali jsme se hlučnému milování, když k nám vtrhla babička. Skončili jsme v nemocnici
Mohlo by Vás zajímat:

Mirka (26): Oddávali jsme se hlučnému milování, když k nám vtrhla babička. Skončili jsme v nemocnici

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu