Slavíci v růžové: Dokonale ji vynesly Rolins i Absolonová, Dyková nesplnila dress code

Slavíci v růžové: Dokonale ji vynesly Rolins i Absolonová, Dyková nesplnila dress code
Zdroj: Herminapress
Dara Rolins vsadila na white tie klasiku v dámském provedení. Její fuchsiový frak od Borise Hanečky neměl chybu. Dekolt vyplnila zpěvačka nekonečným náhrdelníkem, nechyběly ani stylově sladěné stříbrné střevíčky.Zpěvačka zvolila pro slavnostní večer účes z volně rozpuštěných lehce zvlněných vlasů s pěšinkou uprostřed.Opulentní kreaci předvedla na červeném koberci Fóra Karlín zpěvačka Markéta Konvičková. Róbu z dílny návrhářky Debbie Brown jako obvykle zdobily nepřehlédnutelné prvky, tentokrát v podobě obřích mašlí i vlečky navazující na krátkou sukni.Markéta asymetrickou róbu doplnila výraznými šperky, především víceřadým náhrdelníkem a náramkem v podobném dezénu. + 12 fotek+ 13 fotek

Slavičí ceremoniál vedle absolutní vítězky Ewy Farne (30) ovládla ještě jedna hvězda. Růžová. Přestože zlatou (i stříbrnou) slavici letos okouzlila barva bílá, mnoho z účastnic slavnostního večera v pražském Fóru Karlín vyneslo podstatně výraznější odstín. Slavíci se tak doslova vezli na růžové vlně.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková26. 11. 2023 09:00

Creative black tie, to je dress code, kterým by se každá osobnost i publikum mířící na jeviště i do hlediště slavnostního večera Českého slavíka měly při oblékání důsledně řídit. A tentokrát to takřka všichni pojali velice zodpovědně. Některým dámám navíc při výběru nápaditého večerního outfitu učaroval také odstín tohoto roku, barva Viva Magenta, nebo některý z dalších sladce růžových tónů celé této romantické škály. V nepřehlédnutelně zářivě růžové tak dorazila třeba Dara Rolins (50), Tatiana Dyková (45) nebo Monika Absolonová (47), pudrové tóny zase zvolila Emma Smetana (35) nebo Marta Dancingerová (32).

Fuchsiový frak Dary Rolins

Absolutně skvostně se s dress codem vypořádala zpěvačka Dara Rolins. Volba na první pohled maskulinního outfitu podtrhla její osobitý styl přímo perfektně. Dara sice vybrala tradiční střih společenského fraku a kalhot s puky, v provedení v zářivě fuchsiové barvě ale model doslova pulsoval ženskostí. Detail v podobě hluboce střižené fazony fraku, který Dara oblékla takřka na holé tělo, umožnil také volbu nepřehlédnutelného výrazného šperku. Luxusní sadu se zelenými kameny doplnil ještě náramek a netradiční prsten. Jako stříbrnou tečku zpěvačka zvolila třpytivé lodičky na jehle s ostrou špičkou.

Nečekaně na pódiu: Růžová Monika Absolonová

Do růžové se při volbě večerní róby evidentně zakoukala i zpěvačka Monika Absolonová. A výběrem nepřehlédnutelných asymetrických šatů v barvě Viva Magenta rozhodně nezaváhala. “Jsou z luxusní půjčovny a moc se mi líbí,” řekla nám v rozhovoru po slavnostním ceremoniálu k volbě výrazného modelu sama zpěvačka. Nakonec si v nich totiž na pódium stylově vystoupala pro bronzového slavíka a ač viditelně (a příjemně) překvapená, vypadala v záři reflektorů famózně. Monice perfektně sedl nejen jejich výrazný odstín, ale i skvěle padnoucí střih decentně obkreslující křivky a impozantní modelace asymetrického živůtku s jediným, bombastickým rukávem. Šaty zpěvačka doplnila vlastními střevíčky Jimmy Choo a šperky Dior.

Obří mašle Markéty Konvičkové

Jako další se do party milovnic růžových okázalostí může směle zařadit i zpěvačka Markéta Konvičková (29). Ta vplula na rudý koberec před fórem Karlín v nezaměnitelné mašlové kreaci z dílny návrhářky Debbie Brown. A byla jednoznačně nepřehlédnutelná. Mašle impozantních rozměrů zdobila jedno z ramen i boky, šatům nechyběla ani nápadná vlečka. Přestože délkou nesplňovaly klasické zadání black tie, kreativní prvek, který Markéta nonšalantně s každým svým krokem na extravagantních páskových střevíčcích s hranatými tvary sunula prostorem, si s dress codem poradil na jedničku. Chybět nemohla ani nápadná sada šperků.

Tatiana Dyková růžovou ozdobila stříbrného slavíka

Do růžové se pak na Slavících zahalila ještě herečka Tatiana Dyková, která vsadila na volbu taftové kreace také s mini délkou sukně, ovšem v jejím případě, bohužel bez delší vlečky. Výběr šatů svěřila stylistovi, který měl za úkol sladit ji s manželem, zpěvákem Vojtou Dykem (38) a jeho pestrobarevným oblekem. Jen ta délka až na zem šatům podle zadání Creative black tie k dokonalosti chyběla.

Pudrová Emma Smetana i Marta Dancingerová

Pudrové tóny růžové naopak učarovaly křehké herečce Martě Dancingerové, známé ze seriálů Kukačky nebo Zlatá labuť, která se v kompletu dlouhé sukně a topu s balonovými rukávy na pódiu představila v roli jedné z předávajících. Do pudrových tónů se zahalila ještě zpěvačka a herečka Emma Smetana. Ta si vybrala taftový model s dekoltem k pupíku od Michaela Kováčika, (který tentokrát oblékal na slavících i vítěznou Ewu Farnou) a rovně střiženou sukní ke kotníkům. Šťavnatější tón kreaci doplnila výběrem minikabelky značky Jacquemus v sladce růžovém žvýkačovém odstínu.

Na všechny růžové slavičí outfity i jejich detaily se můžete podívat ve fotogalerii.

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články