Výstřední doplňky, které frčí: Hitem se stávají štras, plastové prsteny, ale i postroje přes košili

Výstřední doplňky, které vás potěší.
Zdroj: Oficiální materiály prodejců/koláž Lifee
Šperk do vlasů se štrasem a holografickým efektem. Bershka, 299 KčŠtrasový řetízek kolem pasu. H&M, 949 KčKovový náhrdelník s maxi aplikací perly a štrasu. Zapínání na karabinku. Zara, 399 KčSada třpytivých prstenů. Bershka, 119 Kč+ 13 fotek+ 14 fotek

Nákupy oblečení mohou často zamávat s naší peněženkou. Pokud si ale chcete udělat radost něčím méně nákladným, mohou vám ji přinést i zajímavé doplňky. Ty oživí váš stávající šatník, a přitom nezruinují rozpočet.

Kristýna Nováčková
Kristýna Nováčková 6. ledna 2023

Člověk by se měl čas od času odměnit. Pokud přemýšlíte za co, odpověď vás možná překvapí. Prostě jen tak. Za další den strávený v práci, za to, že jste skvělá maminka, milující dcera nebo manželka. Za to, že ze sebe každý den dáváte svému okolí to nejlepší. Vaší odměnou nemusí být nutně nic velkého, stačí třeba dobrý dortík z cukrárny, nebo nějaký hezký doplněk.

Svět doplňků je opravdu rozmanitý. Dokážete díky nim vyjádřit svou osobnost, neutratíte za ně mnoho peněz, a navíc vám jejich kreativní zpracování může přinášet dobrou náladu každý den. Pojďme společně nahlédnout do českých obchodů, co se právě teď nosí.

úvodní foto
Mohlo by Vás zajímat:

Teplákovka jako stylový denní outfit: Elegantní model z ní udělá správný odstín a doplňky

Mezi šperky dominují štras a plastové prsteny

Velmi oblíbeným prvkem, co se šperků týče, je v posledních letech štras – broušené kamínky, které hází odlesky do všech stran. Moderní jsou výrazné náušnice a náhrdelníky, které se ale nosily i v minulosti.

Co je v doplňcích nové, jsou netradiční štrasové pásky, které se dají nosit například k šatům, nebo štrasové pokrývky hlavy. Velmi oblíbeným a roztomilým kouskem se ve vaší šperkovnici může stát i plastový nebo pryskyřicový prsten. Ty se vyrábějí v mnoha barevných variantách a rozzáří jakýkoli běžný outfit.

Móda nového milénia je zpět.
Mohlo by Vás zajímat:

Trendy začátku milénia jsou zpět: Kapsáče a minisukně ovládly streetovou módu

Malé barevné kabelky a korzety, které nepatří jen do ložnice

Zábavným kouskem, kterým se můžete potěšit, by mohla být i kabelka. Nemusíte do ní nutně nacpat vše od notebooku až po svačinu. Stačí peněženka, telefon a klíče. Malé kabelky jsou lehké, takže vám nebudou ničit záda, a vypadají opravdu krásně.

Zajímavým módním prvkem, který se objevuje čím dál častěji, jsou korzety a postroje. Ty se však neschovávají pod oblečení, jako tomu bylo v minulosti, ale nosí se hrdě tak, aby byly vidět. Obvykle se kombinují s tričkem, nebo halenkou.

Dámské doplňky od udržitelných značek: I z odpadních materiálů se dají vytvořit šik produkty
Mohlo by Vás zajímat:

Dámské doplňky od udržitelných značek: I z odpadních materiálů se dají vytvořit šik produkty

Skřipce a kšiltovky od jara do podzimu

Nemůžeme zapomenout ani na velké perlové spony, které se objevily na scéně před pár lety. Kdo je neměl, jako by nebyl. Byly prostě dokonalé a každý po nich toužil. Dnes se pro změnu nosí průhledné skřipce v různých tvarech. Oblíbeným motivem jsou motýli a květiny.

Krásnou sadu skřipců jsme pro vás vybrali do fotogalerie. Pokud ovšem nejste zrovna fanouškem skřipců, můžete sáhnout po barevné kšiltovce. Ta se dá nosit skoro celý rok, a to k culíku nebo rozpuštěným vlasům. Věřte, že ji v novém roce vynese kdekdo.

 

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Další články