Kdo odpustí nevěru podle znamení zvěrokruhu aneb Žárlivost v akci

25. dubna 2019
Pixabay.com
Pixabay.com

Nevěra, záletnictví i nevinné flirtování, to jsou choulostivá témata, která není radno pokoušet. První nad nimi mávne rukou, druhý bez nich nemůže žít, třetí je z duše nenávidí. Jak jste na tom s odpuštěním nevěry podle hvězd?

Beran

Pokud žijete s Beranem, nemluvte o nevěře ani v legraci. Ihned vše obrátí proti vám. Je to totiž jedno z nejžárlivějších znamení zvěrokruhu. Jakmile zjistí vaši vinu, bude nepříčetný. Miluje-li celým svým srdcem, zálety odpustí, ale vztah už se nikdy nevrátí do starých kolejí. V galerii čtěte, jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce.

Býk

Pro Býka jsou románky na jednu noc a nevěra něčím nepochopitelným. Jeho romantická duše to nedokáže připustit. Pakliže přijde na nevěru, očekávejte bouři gigantických rozměrů. Nepomůže pláč, sliby, sexuální usmíření, prostě nic. Už neodpustí, je definitivní konec. V galerii čtěte, jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce.

Blíženci

Pro Blížence jsou zálety malou zálibou. Buď nevěru odpustí a začne být milejší, pozornější a bojovnější za svou lásku anebo je tu to šum a fuk. To je alespoň pozná, zda vám opravdu miluje. Je nutné si dát pozor, může to být jen hra, aby si upevnil své schopnosti. V galerii čtěte, jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce.

Rak

Zranitelnost Raka je veliká, proto si nedokáže s odpuštěním nevěry poradit. Uzavře se do sebe, těžko nese pomluvy okolí, stane se z něj naprosto jiný člověk. Chodí jako tělo bez duše, i když miluje, už nikdy neodpustí. A hlavně nikdy na obrovskou křivdu nezapomene. V galerii čtěte, jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce.

Lev

Se Lvem je to těžší. Pokud máte románek s někým, koho nezná, ani ho to moc nezraní, ale běda, jak je to jeho kamarád nebo blízká osoba. To vystrčí drápy a odkopne vás ze života. Stává se, že může odpustit, ale je to běh na dlouhou trať s mizernou šancí. V galerii čtěte, jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce.

Panna

Pro Panny je záletnictví prazvláštní, protože si myslí, že udělala chybu právě ona. Začne si pokládat otázky, proč k tomu došlo? Křivda v Panně zůstává na dlouhý čas, většinou odpustí, ale neuplyne dne, kdy by tuto chybu své drahé polovičce nepřipomínala. V galerii čtěte, jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce. 

Archiv

Váhy

Nerozhodné Váhy mají s tímto problémem tak trochu problém. Nevědí, co udělat. Pokud drahou polovičku skutečně milují, mohou ji dát šanci. Zároveň si ovšem pokládají otázky, co když to udělá znovu? Jak se potom rozhodnu? Zbytečně se trápí. V galerii čtěte, jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce.

Štír

Ne všichni Štíři se vyžívají v románcích a flirtování, které jejich partner těžce nese. Ale většinou je to tak. Štírovi nevěra vadí, dokáže být pěkně žárlivý a pomstychtivý. Když se zamyslí nad posměchem okolí, je konec nadobro a možná čekejte pořádnou pomstu. V galerii čtěte, jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce.

Střelec

Střelci se nevěrou moc netrápí, i když je to mrzí. Jdou zase dál vstříc novému dobrodružství. Třeba už se k vám nevrátí anebo přijdou, jako by se nechumelilo. Těžko do nich vidět, protože Střelci nejsou domácí typy a povrchní vztahy jim nejsou cizí. Prostě uvidíte! V galerii čtěte, jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce.

Kozoroh

Pokud zjistí Kozoroh záletnické aférky, je i s tou největší láskou konec. Vše utne. Už ho milovaná osoba nezajímá. I když je Kozoroh tvrdý a sebevědomý, uvnitř se hřeje křehkost. Zrazená láska už se nikdy v životě nenapraví, a navíc si pak Kozoroh hledá jen stěží novou partnerku. V galerii čtěte, jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce.

Vodnář

Pro Vodnáře je trvalý vztah problém. Když k tomu ještě zjistí, že ho milovaná duše zradila, partnerství ukončí. Neumí setrvávat ve falešném svazku. Není však urážlivý a pomstychtivý a navrhne přátelství. Pro mnoho lidí je toto gesto nepochopitelné, ale Vodnář se s tím vyrovná. V galerii čtěte, jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce.

Ryby

Rybičky se s nevěrnými partnery jen horko těžko vyrovnávají. Vždyť jim darovali své srdce i duši, tak proč? V každém případě neočekávejte klidný průběh odpuštění, pokud tedy k nějakému vůbec dojde. Je to na hraně. Pokud Ryby odpustí, už nebudu věřit tak jako dřív. V galerii čtěte, jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce. 

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Zavří­t reklamu