Fit a krásnáTestováníSoutěže

Muži a Valentýn: S dárkem dle znamení udeříte na nejcitlivější místa jejich duše

Muži a Valentýn: S dárkem dle znamení udeříte na nejcitlivější místa jejich duše
Zdroj: DeliverMediamonds.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Vašeho partnera dokážou perfektně vystihnout jen tři objekty – vy, jeho maminka a charakteristika jeho znamení. Jen si vzpomeňte, kolikrát jste vykřikly „to sedí!“ při jejím pročítání. A protože ke každému znamení náleží jeden kámen, valentýnský dárek na míru jeho osobnosti máte vyřešený. Máme pro vás tip na pozornost z lásky, které se dočkali i herec Leonardo DiCaprio nebo módní návrhář Karl Lagerfeld!

Barbara Lorenzová 12. února 2016

BERAN

SvětMinerálů.cz Miluje hlavně večírky, na kterých se hrají různé společenské hry – bude se snažit zvítězit a tím se stát terčem obdivu. Má dobrodružnou povahu, takže ocení dárky s vůní dálek. Touží po vzrušení (jak erotickém, tak jiném). S romantikou u něj moc nepochodíte.

TIP:  Shamballa  náramek  –  Ametyst  (kámen  pro  muže narozené ve znamení berana). Shamballa náramky     jsou inspirované starou Indií. V buddhismu se pod pojmem Shamballa označuje mýtické království. Tento náramek má jedinečné poslání – hlásá lásku a mír. Zakoupíte ho ve Světě minerálů za 199 korun.

Co beran ocení? Shamballa z ametystu je symbolem osvícení a dokonalosti, což prospěje jeho přirozeně vůdčím schopnostem.

***

BÝK

SvětMinerálů.cz Potrpí si na luxusní prostředí, alkohol, jídlo… Čas od času to rád přežene s pitím. Imponuje mu umění, baví ho číst a poslouchat kvalitní hudbu. Dárky pro něj se tudíž vybírají poměrně snadno – a on je dokáže patřičně ocenit.

TIP: Shamballa  náramek  –  Tygří  oko  (kámen  pro  muže narozené ve znamení býka). Dodává smysl věcem, které se v okolí býka dějí. Zakoupíte ve Světě minerálů za 199 korun.

Co býk ocení? Náramek bohémskému býkovi pomůže odlišit jeho vlastní potřeby od potřeb jiných a tím se zaměřit na to, co je nutné pro něj samého.

***

BLÍŽENCI

Čím šílenější párty, tím lépe se na ní Blíženci cítí. Zbožňují tanec a nedělá jim problém bavit se klidně celou noc. Kladou velký důraz na praktičnost a funkčnost – potěšíte je například novým mobilním telefonem či příslušenstvím k němu. Mají také slabost pro značkové oblečení.

TIP: Citrín (kámen pro muže narozené ve znamení blíženců). Citrín se dlouhá léta spojuje s bohatstvím a přezdívá se mu kámen úspěchu.

Co blíženci ocení? Každá zábava něco stojí, a tak se příliv peněz bude hodit.

***

RAK

SvětMinerálů.cz Raci by se některých oslav (typicky Valentýna) neměli účastnit, protože snadno upadnou do depresí, které následně léčí alkoholem. Navíc po tom ani neprahnou – raději si dobré jídlo a víno vychutnají v pohodlí domova. Fascinuje je historie.

TIP: Avanturín zelený (kámen pro muže narozené ve znamení raka). Název  avanturínu  pochází  z italského „a  Ventura“, což se dá přeložit jako „náhodou“. Důvodem takového jména je fakt, že avanturín byl objeven náhodou, a to italskými výrobci skla v 18. století.

Co rak ocení? Zelený avanturín zahání chmury, tlumí strach a negativní emoce. Zklidňuje ve stresujících situacích všech druhů.

***

LEV

Pokud bude centrem pozornosti, užije si v podstatě jakoukoliv párty. Podobně jako Beran touží zazářit. Jeho oblíbeným svátkem je sv. Valentýn. Rád čte populárně-naučnou literaturu a následně ostatní ohromuje svými znalostmi. Je zapotřebí ho hýčkat – vezměte ho třeba do wellness centra.

TIP: Granát (kámen pro muže narozené ve znamení lva). Pro jeho barvu dostal přívlastek „kámen ohně“ a „kámen vášně“.

Co lev ocení? Granát podporuje pevné vztahy. Udržuje v rovnováze sexuální touhu a pravý cit lásky a naopak eliminuje disharmonii.

***

PANNA

SvětMinerálů.cz Panny nemají rády přání ve formě SMS, tudíž jim raději zavolejte nebo pošlete dopis. Jsou mimořádně praktické a hodně dbají o svůj zevnějšek. Koupíte-li jim tedy trendový náramek Shamballa, určitě nešlápnete vedle. Hlavně je nenechte nic organizovat, ať si od této činnosti konečně trochu odpočinou!

TIP: Shamballa náramek – Sodalit (kámen pro muže narozené ve znamení panny stejně jako Karl Lagerfeld). Shamballa  náramky  jsou  inspirované  starou  Indií. Západní svět dobývají už několik let, jsou trendy a navíc v sobě mají neodolatelný nádech mystiky. Chcete, aby s vámi partner sdílel cestu životem? Pokud ano, Shamballa narámek vyjádří vše za vás… Ten pro Pannu zakoupíte ve Světě minerálů za 199,- Kč.

Co panna ocení? Náramky jsou ručně vyráběné z kombinací přírodních kamenů.

***

VÁHY

Není pro ně podstatné, kde slaví, ale s kým slaví. Jelikož se obvykle nedokážou rozhodnout, na jaký večírek vyrazí, je nejlepší prostě jim nějaký vybrat. Milují kinematografii, zajímají se o kulturu i politiku. Jsou esteticky založené.

TIP: Měsíční kámen (kámen pro muže narozené ve znamení vah). Tento magický kámen byl od nepaměti uctíván jako symbol lásky. Často se označuje jako „kámen nových začátků“.

Co ocení? Kombinace modravé, modré a růžové barvy vzbuzuje dojem stříbřitého Měsíce, což esteticky založené váhy přitahuje.

***

ŠTÍR

SvětMinerálů.cz Štíři rádi experimentují. Nikoho tedy asi nepřekvapí, že podobně jako Blíženci se s oblibou účastní různých „ujetých“ akcí. Mají kladný vztah k filosofování.  Co  jim  dělá  značný  problém, je projevování emocí. 

TIP: Shamballa náramek – Býčí oko (kámen pro muže narozené ve znamení štíra stejně jako Leonardo DiCaprio). Některé mýty říkají, že se království Shamballa nachází hluboko uvnitř Asie a je mimořádně obtížné ho najít. Dnes je kulturně svázané s meditací. Shamballu pro štíry zakoupíte ve Světě minerálů za 199,- Kč.

Co štír ocení? Mnoho lidí nosí tyto unisex náramky pouze jako módní doplněk. Štíři však více ocení jejich duchovní význam. Býčí oko pomáhá citově chladným štírům nahlédnout do vlastního nitra a pochopit emoce ostatních.

***

STŘELEC

Čím víc lidí ho obklopuje, tím je spokojenější. Střelci potřebují být součástí davu, který jim dodává energii. Neradi oslavují vlastní narozeniny. Mají pozitivní vztah ke sportu a cestování. Jsou značně svobodomyslní a baví je organizování.

TIP: Rubín (kámen pro muže narozené ve znamení střelce). Podněcuje touhy a zažíhá v nitru nadšení. Rubín je krystal, jenž vyvolává sexuální aktivitu.

Co střelec ocení? Pokud jde o tělo, napomáhá rubín překonávat vyčerpání ze sportu.

***

KOZOROH

Pro Kozorohy je důležité dodržování tradic – takže nějakou společnou zaveďte. Obvykle si všechno pečlivě plánují, improvizace není jejich silnou stránkou. Baží po dobrodružství a adrenalinu, ale potěšíte je i nějakým romantickým dárkem.

TIP: Jantar (kámen pro muže narozené ve znamení kozoroha). V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru.

Co  kozoroh  ocení?  Jantar přináší organizovaným kozorohům trpělivost a dovoluje jim rozhodovat se bez chaosu a zbytečných impulsů.

***

VODNÁŘ

Vodnář se hodně řídí svými aktuálními pocity. Někdy zatouží vyrazit do společnosti, jindy raději zůstane doma, nalije si sklenku vína a pustí televizi. Nepotrpí si na luxus a okázalost. Má hodně rád tajemství. Často ho přitahují různé netradiční sexuální praktiky. Je tvůrčí a ocení originalitu.

TIP: Fosilie (kámen pro muže narozené ve znamení vodnáře). Zkamenělá fosilie, známá rovněž jako dračí kámen, je spojovníkem s Matkou Přírodou.

Co vodnář ocení? Skrze fosilii se může nalaďovat na prastaré energie, které stály za vývojem života na této planetě.

***

RYBY

SvětMinerálů.czRyby jsou rození romantici, kteří spíš než na diskotéku půjdou slavit někam pod širé nebe. Zpravidla překypují kreativitou a zajímají se o malování, fotografování, design a další podobné aktivity. Ryby jsou citlivé, z čehož mj. plyne, že je nadchne v podstatě jakýkoliv dárek, který je od srdce.

TIP: Jaspis (kámen pro muže narozené ve znamení ryb). Přináší vnitřní útěchu v dobách, které jsou pro člověka emocionálně náročné.

Co ryby ocení? Krásné černobílé zbarvení Jaspisu a dárek ve tvaru srdce. Mimo jiné Jaspis potlačuje žárlivost.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články