Jak pevný máte vztah se svým partnerem? Zjistěte to podle polohy, ve které nejčastěji usínáte

3. Července 2018
Eva Jeřábková
Tolik se navzájem nedotýkáte, ale tahle poloha je označována za velice intimní.
Zdroj Profimedia.cz
Měli jste tušení, že poloha, ve které s partnerem usínáte, vypovídá o kvalitě vašeho vztahu? Teď se na chvilku zamyslete, jak nejčastěji každý večer se svou drahou polovičkou usínáte. Budete překvapeni, kolik se toho o svém vztahu dozvíte. Máte dostatečně harmonické a láskyplné zázemí?
Reklama

Podle profesora Paula Rosenblatta z univerzity v Minnesotě klesá ochota sdílet blízkost v posteli přirozeně s věkem. „Sex je často minulostí a nahradí ho chrápání a noční návštěvy toalety, které druhého budí,“ tvrdí autor knihy Dva v posteli. Nejšťastnější páry se podle něj ve spánku objímají. Co vy?
 

Zády k sobě

Poloha, ve které oba ležíte na boku a dotýkáte se zády. Jde vám především o pohodlí a klidný spánek. Váš vztah je klidný a mírumilovný. Můžete si oddechnout, žádné katastrofy vás doma nečekají a čekat ani nebudou. Nejste na sobě s partnerem přehnaně závislí, což může být pozitivní. Zároveň se oba navzájem respektujete.

Zapletení do uzlu

Vaše nohy jsou zapletené stále v jednom uzlu? Ke svému partnerovi se nejdříve přivážete, ale pokud je vám to jen trochu nepohodlné, tak ho odstrčíte. Přesně tak to máte i ve vztahu. Když se vám něco na vztahu nezdá, rychle z něj vybruslíte ven. Kompromis je vám cizí.

Máte za sebou další probdělou noc? Může za to těchto 5 zlozvyků, které ničí váš spánek!

Puzzle

Jeden leží v objetí toho druhého a ten nad ním drží ochrannou ruku. Jde sice o vyjádření ochrany a lásky, ale také o jasné ujasnění toho, kdo je tu ten dominantní.

Čelem k sobě

Tolik se navzájem nedotýkáte, ale tahle poloha je označována za velice intimní. Váš vztah je velmi hluboký a upřímný. Jediné místo, kde vám to občas vázne, je sex. Místo toho si raději dlouho do noci povídáte.

Diskuze

Reklama