3 znamení zvěrokruhu, která jsou momentálně emocionálně nedostupná a vyjít s nimi je oříšek

3 znamení zvěrokruhu, která jsou momentálně emocionálně nedostupná a vyjít s nimi je oříšek
Zdroj: Pixabay

Někdy vám může pohled do horoskopu pomoci, zejména pokud máte pocit, že nemůžete dál nebo se pohybujete v začarovaném kruhu. Poznali jste někoho zajímavého, ale nějak se to dál nevyvíjí? Možná za to může emocionální nedostupnost. Ať už jeho, nebo vaše.

Jana Pospíšilová
Jana Pospíšilová01. 04. 2021 16:00

S emocionální nedostupností to rozhodně není tak jednoduché jako třeba se značkou obsazenosti na dveřích, kterou můžete rychle otočit. Emoční kapacita každého z nás totiž závisí na mnoha různých faktorech.

Pohled na hvězdy by v tomto případě mohl trochu pomoci. Podle horoskopu toho mají totiž některá znamení zvěrokruhu v současné době ke zpracování tolik, že nemohou být zkrátka k dispozici a neposkytnout vám potřebnou podporu. Tak netlačte na pilu. Tato fáze zase odezní a brzy se začne blýskat na lepší časy. Kterých tří znamení zvěrokruhu se to týká?

Znamení zvěrokruhu Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Působení Pluta v Kozorohovi náhle uvolní nahromaděný tlak. Mnoho povinností v soukromém životě je pro ně příliš, tak nejdříve musejí otestovat, která „nutnost“ by přece jen mohla počkat. Zde je třeba naslouchat sobě samým a zároveň svým vlastním potřebám minimálně po dobu jednoho týdne. Protože pouze ti, kdo najdou svůj vnitřní klid, budou znovu emocionálně k dispozici ostatním.

Znamení zvěrokruhu Býk (21. dubna – 21. května)

Všichni okolo vás jsou hloupí? A co se lásky týče, také to nestojí za nic? Pokud se podíváte na současný emocionální svět Býka, nemůžete se divit, že trpí emoční nedostupností. Býk má nyní tendenci se naprosto ztrácet v negativních myšlenkách. To ztěžuje oddávání se druhým a především prožívání věcí pozitivně. Jakmile ale vyřeší sebe a svou špatnou náladu, smyslnost se k němu bleskově vrátí. Nejdříve je ale potřeba zvolnit a poslouchat vnitřní pocity.

Znamení zvěrokruhu Váhy (23. září – 23. října)

Také Váhy se v současné době primárně zabývají otázkou sebe a svého života. Kam by je to mohlo táhnout a co by vlastně chtěly? A chtějí se vůbec s někým zaplést? Obě tato znamení by mohla tyto otázky objasnit společně. O Vahách totiž platí – zastavte se a udělejte si v sobě pořádek, uspořádejte si myšlenky. To také ukazuje, že být někdy emočně nedostupný není tak úplně na škodu.

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Související články

Další články