Horoskop lásky: Nejlepšími partnery je těchto 6 znamení

6. září 2019
Pixabay.com
Pixabay.com

V dnešní době může být těžké zjistit, zda je pro vás ten pravý, nebo ne! Při výběru partnera byste měli hledat někoho, s kým můžete žít, protože všichni máme nedostatky a každý vztah bude mít dříve nebo později nějaký konflikt. Zjistili jsme pro vás, která znamení mají největší potenciál pro dlouhodobou kompatibilitu. Je vaše znamení mezi vyvolenými?

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk touží nejen po stabilitě a bezpečnosti, ale dokáže bezmezně milovat. Není divu, že je jedním z nejlepších partnerů zvěrokruhu. Muži a ženy ve znamení Býka vás nakazí svou smyslností. Pamatujte si: Jsou to stvoření komfortu a tvrdohlavosti, takže jakmile jste jejich a přijdou těžké časy, nenechají vás jen tak odejít. Co Býk vyžaduje? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Hledáte někoho, kdo je citlivý, pečující a orientovaný na rodinu? Nehledejte nikoho jiného než Raka. Tyto empatické osoby jsou stvořené pro to, aby vám vytvořily pravý domov. Obě pohlaví tohoto znamení budou tvrdě pracovat na tom, aby s vámi vybudovaly pevný rodinný základ a poskytly vám spoustu emocionální podpory, něhy a porozumění. Tak proč hledat jinde? Podle čeho si vybírá Rak partnerku? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou dokonalá stvoření. Jejich intenzivní praktičnost, náležitá péče a vysoká úroveň standardů činí z mužů a žen éterické bytosti. Umí si udělat jasno v tom, koho chtějí, koho nechtějí, co je důležité a co nikoliv. Takže když vás chtějí? Budou vás chtít po celý život. Budete také příjemně překvapeni jejich romantickým srdcem. Co dělají, než se pustí do vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.  A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď.

Archiv

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Ano, muži i ženy ve znamení Štíra jsou silně sexuální, ale jsou také vybíraví v tom, s kým budou sdílet svůj hluboký smysl života. Potřebují se cítit v bezpečí a chtějí být respektováni. Když vás pustí do svých životů včetně svých náladových stránek, můžete si být jisti, že jste v jejich srdci. A do srdce propustí jen dlouhodobé partnery. Když milují, milují tvrdě. A Štíři opravdu chtějí cítit a najít svou pravou lásku. Co postihuje Štíry? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi se věnují své kariéře a úspěchům, takže pokud si udělají čas, aby vás viděli a poznali, můžete věřit, že to znamená hodně. Díky svému vysokému standardu a opatrné povaze jakmile vám muž nebo žena v Kozorohu dává své srdce, znamená to, že jsou z vás paf. Kozorozi jsou zralí, světští a chtějí vytvořit stabilní život pro svého budoucího partnera a rodinu. Pokud vás Kozoroh vidí jako svou budoucnost, věřte, že to má smysl. Z čeho má Kozoroh strach? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Hluboce citlivé a laskavé Ryby snadno vytvářejí emocionální vazby a když milují, milují hluboce. Ryby hledají někoho, o kom sní. Vzhledem k jejich citlivé povaze nejsou stavěné na příležitostné románky, což je důvod, proč dávají přednost tomu, aby se někomu zavázaly. Věci s Rybami se dějí rychle, ale můžete si být jisti, že to stojí za to, pokud s nimi chcete žít a snít. Ryby vám ukážou, jak žít – dobré jídlo, společnost, zábava. Kam pozvat Rybu? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Zavří­t reklamu